(Відео) Звикайте щасливими бути! Музика Ігоря Крутого – “Політ за щастям “

Що таке щастя? Дуже добре і повно відповів на це питання своєю музикою і віршами Ігор Крутой.

Ви хочете бути щасливими? Дивне запитання скаже вам будь-яка людина. А хто ж не хоче бути щасливим! А що таке щастя і скільки його потрібно для кожної людини окремо?

А вже на це питання у кожного відповідь буде різний. Одним для щастя потрібна крута автомашина, поїздки на Мальдіви та визнання громадськості. Для інших щастя – це коли багато грошей і бажано в різній валюті. Для деяких людей щастя – це коли ти володієш необмеженою владою і можеш нею користуватися як тобі заманеться.

Іноді щастя полягає в тому, щоб ви та ваші рідні були здорові, одягнені, взуті та нагодовані.
Для інших щастя – це коли на тебе закохано дивиться твоя половинка.

Дуже добре і повно відповів на це питання своєю музикою і віршами Ігор Крутой.

Ігор Крутий

Ця людина своїм незвичайно важкою працею добився багато в житті. Він пройшов хорошу школу виживання, становлення і визнання в суспільстві та в шоу-бізнесі. А закони в ньому – жорсткі!

Після стількох років напруженої роботи ця талановита людина знає, що таке справжнє щастя. Послухайте вірші, вслухайтеся в цю Божественну музику і подивіться на вираз цієї геніальної людини – Ігоря Крутого!

У словах і в пісні є багато Біблійних істин, вони зовсім часи були актуальні. Спробуйте вдуматися в ці слова, а музика буде сприяти, щоб ви змогли правильно зрозуміти, що таке щастя і скільки його кожній людині потрібно.

Популярне

Схожі статті

Щось давно не чутно: куди подівся й чим займається зараз екс-тренер “Голосу країни” і кум Горбунова Потап

Репер Потап більше не приховує своє місцезнаходження і регулярно публікує фото з країн Європи та Америки у своєму Інстаграм-блозі. Схоже, повертатися в Україну артист не поспішає.

Можна і запікати, і смажити, все одно буде смачно: тісто для пиріжків як пух. З будь-якою начинкою – шедевр

Приготування пиріжків за цим рецептом не потребує великих зусиль, але результат вас точно порадує. Тісто виходить надзвичайно ніжним і пухким, а пиріжки – смачними та ароматними.

Стакан молока, 3 яйця і варення: щотижня готую цей пуховий пиріг до чаю – мало хто знає цей чудесний рецепт

Пиріг за цим рецептом виходить дуже пухким, ніжним і не сухим. Приготувати його не складно: вам знадобляться найпростіші інгредієнти і трішки часу.