Хвилюючі моменти молодої мами: Світлана Тарабарова показала 10 місячну доньку (Фото)

Author name 14 Липня 2021 в 21:07

Поділитися статтею

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова

Світлана Тарабарова недавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм чудову фотографію своєї доньки Марії, якій скоро виповниться 10 місяців.

Всі батьки люблять дітей, а молоді мами напевно більше ніж тата. А коли діти ще маленькі за ними цікаво спостерігати та зніми цікаво грати та вчити їх і передавати своє життєвий досвід. Це щастя займатися і виховувати своїх дітей. Дивитися як вони підростають і стають дорослими.

Однак є моменти в житті батьків, коли потрібно зобразити на фото або відео ці незабутні, чудові моменти коли ваша дитина сміється, сказав перше слово – мама, і ви радієте що він сказав це дивлячись вам в очі. Потім він починає робити перші кроки та балуватися. Для нього в цьому житті все нове і незвичайне. А мама, яка постійно поруч найближча людина.

Світлана Тарабарова недавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм чудову фотографію своєї доньки Марії, якій скоро виповниться 10 місяців. Вона вже по-дорослому сидить на руках у щасливої мами. Фото правда Світлана Тарабарова зробила таким чином, що особи дівчинки не видно.

Це напевно мама ще не хоче показувати своє чадо всім. Однак з яким щасливим обличчям Світлана тримає своєю дочка. Він щаслива і хоче поділитися цим щастям з шанувальниками в соціальних мережах.

Природно частинка гарного настрій передасться і їм, коли вони будуть дивитися цю фотографію зі щасливою мамою.

Виглядає Світлана Тарабарова, як завжди, чудово. Від неї віє позитивною енергетикою.

А як вам малятко і її щаслива мама?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею