(Відео) Оксана Марченко показала свого котяка-умиваку і розповіла народні прикмети про котів

Як повідомляє Оксана, вона виявила, що є багато прикмет, які роками помітили люди, дивлюся на котів.

Домашні тварини завжди приносять в родину радість і сприяють гарному настрою, а також знімають стрес.
Незалежно кого ви заведете, кота, собаку папугу або черепаху, вони благодійно впливатимуть на вас.

Людині потрібно за ким не будь доглядати, спілкуватися і розмовляти. Деякі скажуть, що тварини не розуміють слів – неправда, вони прекрасно розуміють інтонацію і навіть деякі слова. Особливо домашні тварини потрібні самотнім людям.

Є з ким поспілкуватися і розповісти про свої проблеми. Хоча чотириногі друзі вам нічого не порадять, але ви відведете душу, розмовляючи з ними. Деякі тварини, наприклад кішки мають лікувальні здібності. Вони лягають людині на те місце, яке болить.

Оксана Марченко недавно завела кота. Як зізналася Оксана у своєму відео, яке вона розмістила на своїй сторінці в інстаграм, вона не думала, що коти такі чистуни. Її кіт-умивака зворушливо вмивається лежачи на дивані. Оксана Марченко зняла цей процес на відео. Як повідомляє Оксана, вона виявила, що є багато прикмет, які роками помітили люди, дивлюся на котів.

Кот збирається в дорогу

Так італійці вважають, що коли кіт ретельно миє вуха, то це до дощу. Серби дивляться куди у кота повернута голова під час вмивання, то звідти буде дути вітер. Японці знають, що якщо кіт миє ліве вухо, то прийдуть покупці.

Багато цікавого дізналася Оксана Марченко і розповіла у своєму відео.
Подивіться це відео, можливо багато про котів ви не знали.

Схожі статті

Дістаю персики з банки, все перемішую і виливаю у форму: торт за 15 хвилин, який готується в холодильнику

Всього за 15 хвилин вашого часу можна приготувати свіжий та оригінальний торт з консервованих персиків. Потрібно лише обʼєднати всі інгредієнти між собою та можна насолоджуватися смаколиком.

Відкрила останню банку солоних огірків і зробила з них овочеву ікру на хліб: вже всі мої подруги так готують

Апетитна та з особливим смаком – ось як можна описати таку овочеву ікру, яку смачно куштувати з підсмаженим на пательні хлібом. Обов'язково спробуйте приготувати і собі таку закуску.

Перемішала манку з фаршем і на сковороду. Такі смачні котлети, що готую їх 3 рази в тиждень: заходять на ура

Котлетки за цим рецептом виходять неймовірно ніжними, соковитими, смачними і нагадують не страву з радянської їдальні, а справжню ресторанну кухню.