Ми більше не пара: одкровення Ксенії Мішиной (Фото)

Author name 16 Липня 2021 в 20:07

Поділитися статтею

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Якби про її життя, яке пройшло протягом 12 останніх місяців була написана книга – то це була б драматична повість.

У кожного людей можуть бути важкі часи в житті. Іноді зрадить кохана людина, іноді ти зганьблену і довго не можеш пробачити образу рідним людям. Минають роки, а ти не можеш забути образу і вона зсередини з’їдає тебе і точить як іржа залізо.

Різні бувають випадки в житті. Хто в цьому винен? На це питання іноді немає відповіді. Як правило, в розриві відносин є частина провини обох людей. Потрібно тільки зрозуміти, залишилася ще любов або пройшла. А можливо її та не було? Була видимість почуттів і іскра любові не могла запалити багаття, який повинен був горіти все життя.

Смуги в житті бувають чорні та білі. Але потрібно пам’ятати тільки те, що було написано на кільці Соломона: “Все проходить і це теж пройде”. Все проходить, час лікує. Хоч для цього буде потрібно багато часу.

Ксенія Мішина нещодавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона сидить спиною до об’єктива з поверненою вправо головою і задумливо дивиться на воду. Про що думає ця красива жінка, що переживає?

Що у неї сталося, що вона не хоче ні з ким поділитися і пише, що це назавжди. Ми більше не пара – це про кого її вислів?
І найголовніше Ксенія Мішина прийняла остаточне рішення для себе.

Якби про її життя, яке пройшло протягом 12 останніх місяців була написана книга – то це була б драматична повість. Ксенія Мішина не хоче, щоб її шанувальники запитували її ні про що. Вона не хоче, щоб до неї лізли в душу.

Можливо, потім жінка заспокоїться і з часом все розповість сама.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею