Чим і де Юрій Горбунов годує сина Івана потай від Каті Осадчої (Фото)

Так Юрій Горбунов недавно розмістив на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вони з сином Іваном їдять піцу.

Як повинен харчуватися і чим батьки повинні годувати своїх маленьких дітей? Таких дітей яким 5 – 12 років. Зазвичай різні каші з молоком. А хто займається годуванням дітей вдома? Звичайно мама чи бабуся.

Вони стежать, щоб дитина правильно харчувалася і не їв різні фастфуди і напівфабрикати.

Однак бувають випадки коли волею долі дитина залишається під опікою тата. Можливо мама пішла на роботу або у справах в магазин або на базар, а бабуся ще в селі та невідомо коли приїде. Тому малюк залишається під наглядом тата. Як відомо, тата не люблять готувати навіть собі не те, що готування для дитини.

Тому тата можуть скористатися відсутність мами поруч і годувати свого чада ніж вважають за потрібне і не сильно переймаються цим.

Так Юрій Горбунов недавно розмістив на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вони з сином Іваном їдять піцу.
Поки Катя Осадча на роботі, то він вирішив піти в піцерію і вибрати собі та синові улюблену піцу.

До того ж син завжди любить залишатися з батьком. Папа, це вам не мама з ним можна все!
На фотографії видно, що син задоволений і наминає шматок піци. Юрій Горбунов, також в настрої та задоволений, що потрапив синові Івану.

І найголовніше мама нічого не бачить. Хоча Катя Осадча звичайно загляне в соціальні мережі та виявить їх похід в піцерію. Як вона на це зреагує відомо тільки їй. Але, напевно, не похвалить своїх обох чоловіків. Так що ось вам приклад куди потрібно піти погодувати сина або дочку, коли мама відсутня, а бабуся ще не приїхала.

Популярне

Схожі статті

“Моя дружина — мій ангел”: що відомо про дружину Олександра Усика Катерину, яку він обожнює та боготворить

Олександр Усик — відомий український боксер, чемпіон світу, який завоював серця мільйонів.Проте, за успіхами на рингу стоїть не лише його наполеглива праця, а й надійна підтримка дружини Катерини.

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.