Вперше Ілона Гвоздьова побувала під сценою: і там вона не танцювала (Фото)

Author name 20 Липня 2021 в 12:07

Поділитися статтею

Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова

На закінчення свого поста Ілона Гвоздьова чекає всіх на концерт до 30 річчю Дня Незалежності України.

Кожен професіонал у своїй справі та талановита людина радіє коли, передає частинку свого неоціненного досвіду іншим людям. Те, що він протягом багатьох років своєю працею досяг і дізнався, завжди цінується.

Ілона Гвоздьова недавно на своїй сторінці в інстаграм розмістила фотографію, де вона позує на Трухановому острові в Києві. Вона знаходиться біля сцени, яку готують до Дня Незалежності України. 30 річчя відзначатиме наша країна 24 серпня 2021 року.

Для неї це була неймовірна ніч і божевільний день. Перший раз Ілона Гвоздьова була під сценою. Там вона дивилася як танцюють її колеги. Вона змогла втілити свої режисерські навички за кадром і це їй сподобалося! Ілона Гвоздьова захоплюється працею і неймовірною роботою яка була вкладена в цю споруду. Величезна кількість організацій були залучені.

І тільки можна дивуватися, як вони між собою взаємодіяли. Це все робиться для того, щоб глядач міг насолодитися гарною картинкою екрану. Ілона Гвоздьова вдячна організаторам постановки цієї сцени, що їй довірили в ній брати участь. І вона змогла проявити свої можливості. Ілона Гвоздьова влилася в цю танцювальну сім’ю і пишатися цим. Це все робиться не дивлячись на непрості умови та спекотне літо.

На закінчення свого поста Ілона Гвоздьова чекає всіх на концерт до 30 річчя Дня Незалежності України.
Добре, коли людина займається своєю улюбленою справою, і йому воно подобається.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею