(Відео) Хочете перенестися на Сицилію ?: дотримуйтесь раді Наді Дорофєєвої

Author name 20 Липня 2021 в 18:07

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Так нещодавно Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в інстаграм відео, де вона пропонує не виїжджаю в Сицилію побувати там і спробувати сицилійську місцеву кухню

Багато людей люблять подорожувати. Особливо це стосується представників шоу-бізнесу. Правда деякі з них люблять не скільки подорожувати, скільки відпочивати на островах в океані. Однак бувають і винятки. Вед цікаво побачити світ і дізнатися інші культури. Як люди живуть в інших країнах і як готують їжу. Особливо цікаво жінкам спробувати та побачити місцеву кухню в різних країнах.

Однак іноді для цього нема потреби витрачати гроші та вирушати в подорож. Досить зайти в гугл і подивитися рецепти інших народів. Можна потім зберегти посилання і завжди у вас буде потрібний рецепт під рукою. До того ж в ютубі розміщено багато рецептів, які показують наживо домогосподарки. Як вони починають готувати, весь процес приготування і що потім виходить з цього.

Так нещодавно Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в інстаграм відео, де вона пропонує не виїжджаю в Сицилію побувати там і спробувати сицилійську місцеву кухню. Для цього Надя Дорофєєва підготувалася, закупила продукти та показує як необхідно готувати. Наскільки їй це вдалося – судити вам.

Перегляньте це відео, спробуйте самі зануритися в сицилійський колорит, приготувати та покуштувати місцеву кухню.
Так що йдіть на кухню і висилайте разом з Надею Дорофеєвої в подорож до Італії на прекрасну і самобутню Сицилію.

View this post on Instagram

A post shared by DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Переглянули відео, сподобалося як Надя Дорофєєва готує? А ви спробували приготувати за цим рецептом?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею