(Фото) Маша Єфросиніна на новому шоу “Маскарад ” зачарувала шанувальників

Так нещодавно Маша Єфросиніна розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона постала в новому аутфіт. Починаються знімання нового шоу "Маскарад".

Іноді шоу привертає так багато глядачів та учасників, що коли воно закінчується, то його продовження очікують не тільки глядачі, але і самі учасники. Згадайте свої найкращі шоу, від яких вас не можна було відірвати.

Кожен день ви з нетерпінням чекали як в цьому сезоні виступлять ваші кумири, хто займе перше місце, щоб пробитися в фінал? І коли ваш кумир займає перше місце, як ви щасливі, що не помилилися в ньому. Але якщо він не зайняв навіть призове місце, то природно винні судді, а хто ж ще?

Машу Єфросиніну часто запрошують в різні передачі та шоу. Вона завжди підтягнута і в чудовому настрої. Найголовніше, що Маша Єфросиніна вибирає стильний одяг, які їй дуже йдуть. Багато її шанувальників копіюють ці наряди та намагаються наслідувати їй.

Так нещодавно Маша Єфросиніна розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона постала в новому аутфіт.
Починаються знімання нового шоу “Маскарад”. Все нове і незвичайне завжди подобається Маші Єфросиніної та вона вже скучила за роботою в такому амплуа.

Як написала сама Маша Єфросиніна під фотографією, що вона дуже рада, що їй пощастило з командою і членами журі.
Це найголовніше, щоб поруч були тямущі люди та відносини в команді були відповідні. А журі, щоб справедливо судили та об’єктивно вибирали переможця. Це важко, але якщо журі професійні, то і присудження першого місця буде правильне.

А як вам новий аутфіт Маші Єфросиніної? Сподобався?

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.