(Відео) Одкровення Камалії: що вона готує з української кухні для Захура

Подивіться відео нижче і дізнаєтеся які ще питання ставили Камалії та її чоловікові Захура.

Які страви і як часто готують дружини своїм чоловікам? Різні та частота приготування залежить від часу і настрою дружини.
Звичайно у кожної господині є певні рецепти страв, які любить чоловік. Це вже перевірені роками улюблені страви. І так як готує улюблена дружина, практично ніхто не може приготувати, хіба, що її мама. Адже дочку завжди вчать мами як готувати.

Нещодавно Камалія розмістила на своїй сторінці в інстаграм відео, де вона в гостях передачі “Сніданок з 1 + 1”.
Провідні запросили Камалію і її чоловіка Захура. Поставили на стіл пиріжки та задали Захура питання, що і як часто готує йому Камалія, особливо українські страви. Жартома чи всерйоз Захур сказав, що вони з Камалією одружені вже 20 років і вона напевно 20 раз готувала. Камалія посміхнулася і пояснила це відсутністю часу і тим, що у них мама любить готувати.

Следующи цікавим питанням до Захура, був: “Як він відпустив одну Камалію без нього у відпустку? Як часто він дзвонив їй щодня?” На що Захур вже з гумором відповів, що він до Камалії приставив два Джі Пі Ес – це діти. Всі розсміялися.

Камалія і Захур

Камалія розповіла, що це не перший її відпочинок в Україні. Крім того, що вона недавно відпочила у себе на Батьківщині в Чернігівщині, вони також відпочивали в Одесі та Буковелі.
Але найкращий відпочинок у неї був на Батьківщині. Справа в тому, що у зв’язку з карантином, Камалія з сім’єю довго не навідувався своїх батьків і близьких родичів. На цей раз вони всі зібралися, посиділи, поспілкувалися. Всім було цікаво дізнатися більше один про одного.

Подивіться відео нижче і дізнаєтеся які ще питання ставили Камалії та її чоловікові Захура.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.