Джамала показала свого коханого: його звуть Бучі (Фото підбірка)

Джамала недавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, серію фото на яких вона разом зі своїм улюбленцем щеням Бучі.

Як люди ставляться до чотириногих друзів? По-різному, але як правило добре. Якщо у вас вдома кішка або собака (найчастіше їх заводять), то ваше життя буде повніше. Вони радують вас щоранку, а собаки дисциплінують ледачих господарів і змушують їх вранці прогулюватися з ними – бо їм хочеться в туалет.

Прекрасно рано вранці вийти прогулятися з улюбленим чотириногим другом і отримати з ранку заряд бадьорості та для себе. А як вони веселять вас, і зустрічають коли ви повертаєтеся з роботи або з відрядження.

Радості немає меж. У вас відразу кудись зникає втома, підіймається зіпсоване на роботі настрій. Коли ви захворієте, кішки лягають саме на те місце, яке у вас болить. І ви раптом виявляєте, що через час біль вщухає, або зовсім пройшла. Навіть вчені губляться в здогадах як це їм вдається. Але факт залишається фактом – цієї діє.

Представники шоу-бізнесу, також люблять тварин: собак, кішок, папуг і навіть більш екзотичних – так, наприклад пітонів або павуків.

Джамала недавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, серію фото на яких вона разом зі своїм улюбленцем щеням Бучі. Він білого кольору – блондин і вона обожнює його. Подивіться як Джамала його обіймає. Співачка дорожить своєю собачкою, і песик відповідає їй тим же.

Шанувальникам Джамали в соцмережах сподобався її вихованець і вони цікавляться породою собачки. Вона всім сподобалася, деякі захотіли завести для себе точно таку ж.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.