Магія Аліни Гросу: співачка одним клацанням пальців “перемикає ” Сонце! (Відео)

Це справжній Талант, з великої літери. Так красиво підібрати все, щоб вийшло це приголомшливе відео!

Вірити в магію чи ні? Це вирішує кожен сам. Однак багато людей вірять, що існують вищі сили, які впливають на людину. Ви напевно помічали, що коли дуже сильно бажаєте щось, то не завжди виходить. А іноді тільки подумаєте і як би за помахом чарівної палички все виходить.
Будь-яка людина хоч раз у житті це відчував.

А як магію роблять представники шоу-бізнесу? Тут існує ціла команда, яка за сценою допомагає виступати зірок. Вони ретельно готуються до будь-якої дії та хочуть представити глядачам концерт в такому вигляді, щоб він надовго їм запам’ятався і потім вони чекали виступ свого кумира. Це важка і відповідальна робота. Талант повинен бути не тільки на сцені, а й за сценою.

Так Аліна Гросу недавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм дивовижне і красиве відео. Це якась магія. Аліна Гросу одним клацанням пальця “перемикає” Сонце. Це потрібно побачити.

Аліна Гросу

 

На тлі поля соняшників, на сільській дорозі йде Аліна Гросу в білосніжній сукні. Вона крутиться і потім доторкається до Сонця і настає вечір.

Моментально в одну секунду. Це талановите відео створив її оператор. Як правило, його ніхто не бачить, він весь час за кадром і в роботі. Але такий шедевр зараз він створив, що шанувальники Аліни Гросу захоплені та одночасно здивовані. Як так можна було все зробити.

Це справжній Талант, з великої літери. Так красиво підібрати все, щоб вийшло це приголомшливе відео!

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.