Магія Аліни Гросу: співачка одним клацанням пальців “перемикає ” Сонце! (Відео)

Author name 27 Липня 2021 в 11:07

Поділитися статтею

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Це справжній Талант, з великої літери. Так красиво підібрати все, щоб вийшло це приголомшливе відео!

Вірити в магію чи ні? Це вирішує кожен сам. Однак багато людей вірять, що існують вищі сили, які впливають на людину. Ви напевно помічали, що коли дуже сильно бажаєте щось, то не завжди виходить. А іноді тільки подумаєте і як би за помахом чарівної палички все виходить.
Будь-яка людина хоч раз у житті це відчував.

А як магію роблять представники шоу-бізнесу? Тут існує ціла команда, яка за сценою допомагає виступати зірок. Вони ретельно готуються до будь-якої дії та хочуть представити глядачам концерт в такому вигляді, щоб він надовго їм запам’ятався і потім вони чекали виступ свого кумира. Це важка і відповідальна робота. Талант повинен бути не тільки на сцені, а й за сценою.

Так Аліна Гросу недавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм дивовижне і красиве відео. Це якась магія. Аліна Гросу одним клацанням пальця “перемикає” Сонце. Це потрібно побачити.

Аліна Гросу

 

На тлі поля соняшників, на сільській дорозі йде Аліна Гросу в білосніжній сукні. Вона крутиться і потім доторкається до Сонця і настає вечір.

Моментально в одну секунду. Це талановите відео створив її оператор. Як правило, його ніхто не бачить, він весь час за кадром і в роботі. Але такий шедевр зараз він створив, що шанувальники Аліни Гросу захоплені та одночасно здивовані. Як так можна було все зробити.

Це справжній Талант, з великої літери. Так красиво підібрати все, щоб вийшло це приголомшливе відео!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею