(Відео) Поради від Влада Ями: як поліпшити своє здоров’я

Author name 28 Липня 2021 в 15:07

Поділитися статтею

Влад Яма
Влад Яма

Уявіть собі ранній ранок, ви вибігли на вулицю в парк або лісосмугу. Повітря ще не забруднений вихлопами автомобілів.

Коли людина прокидається вранці, що в першу чергу він починає робити? Деякі скажуть – вмиватися, чистити зуби або заварювати свій улюблений сорт кави. Інші скажуть що потрібно в першу чергу прокинутися дивлячись в стелю спальні та роздивляючись павуків. Однак якщо ви хочете бути здоровими та в чудовому настрої кожен день, Влад Яма радить почати свій ранок з пробіжки. Адже це бадьорить, мотивує на досягнення успіху в це день.

Влад Яма

Для деяких пробіжка дозволить скинути зайву вагу.
Звичайно можна, якщо дозволяє час і робота, повалятися до обіду в ліжку, а потім піти в спортзал і відновлювати фізичну форму. Але це зовсім не те що необхідно для вашого організму.

Ніяка дієта не врятує якщо ви будите валятися пів дня в ліжку. Ніякі спортзали з професійними інструкторами не зможуть вам дати те, що робить з людиною звичайна пробіжка.

Уявіть собі ранній ранок, ви вибігли на вулицю в парк або лісосмугу. Повітря ще не забруднений вихлопами автомобілів, ранкова свіжість в це спекотне літо порадує вас. Відчуття бадьорості та бажання жити візьметься нізвідки.

Просто потрібно пересилити себе і зробити, то, що багато хто не люблять і радить Влад Яма. Він регулярно здійснює ранкові пробіжки та подивіться яка у нього підтягнута фігура! Просто диво.

На пробіжку не буде потрібно багато часу, тільки не стартуйте, як Влад Яма – на час. Просто біжіть собі в задоволення у міру своїх сил і щоб не було задишка. І потім подивіться результат через деякий час.

View this post on Instagram

A post shared by VLAD YAMA (@vladyama_official)

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею