Юрій Горбунов з сином стали водними гонщиками (Фото)

Author name 29 Липня 2021 в 15:07

Поділитися статтею

Юрій Горбунов
Юрій Горбунов

Так нещодавно Юрій Горбунов розмістив на своїй сторінці в інстаграм цікаве фото, де вони з сином у воді біля автомашини.

У дитинстві напевно все хлопчики мріяли бути перегонниками. Їх надихали перемоги на перегонах легендарного Шумахера. Цей талановитий перегонник багато разів брав призові місця на автогонках.
Дехто хотів бути капітанами та брати участь в регатах. Вед це так прекрасно – океан, хвилі та міцна шхуна з відважним капітаном.

Представники шоу-бізнесу, також мріяли брати участь в перегонах. Але деякі тільки недавно дізналися, що бувають автогонки на воді. Виявляється машини теж можуть чудово їздити по гребенях хвиль. Але це бутафорія і вона схожа на автомашину, а насправді – це плавальний засіб у формі машини. Юрій Горбунов з сином на відпочинку в цьому переконалися.

Так нещодавно Юрій Горбунов розмістив на своїй сторінці в інстаграм цікаве фото, де вони з сином у воді біля автомашини. Вони збираються брати участь у водних автоперегонах. Юрій Горбунов тримає на руках сина. Він як завжди повернув обличчя, якого не видно. Як написав один з шанувальників Юрія Горбунова в соцмережах, що напевно перед тим як фотографуватися він говорить синові, щоб відвернувся.
Напевно це, щоб не наврочили.

Водний автомобіль виглядає переконливо та одночасно красиво. Температура +41 градусів за Цельсієм. Це дуже жарко !. Однак якщо судити з фотографії – Юрій Горбунов та його син прекрасно себе почувають в таку спеку і готуються взяти участь в перегонах. Хто переможе: молодість або досвід?

Щоб це дізнатися необхідно дочекатися наступних фотографій Юрій Горбунова в соцмережах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею