(Фото) Катю Осадчу вагітність прикрашає: нове фото в красивому сарафані

Катя Осадча під час вагітності виглядає чарівно. Так нещодавно вона розмістила на своїй сторінці в інстаграм фото, де вона з легкому сарафані.

Вітаємо майбутню маму Катю Осадчу!
Ви, напевно, чули від інших, що ви “світитеся”.

Чому майбутні мами “світяться”

Це не просто емоційна радість вагітності. З іншим балансом гормонів і іншими фізичними змінами в шкірі та волоссі є наукове підґрунтя для сяйва під час вагітності.

Що таке світіння вагітності?

Сяйво при вагітності – це блискуча шкіра або рум’яні щоки, які надають сяюча, злегка почервонілий вигляд. Під час вагітності кількість крові в вашому тілі збільшується приблизно на 50 відсотків, завдяки чому ваша шкіра виглядає яскравіше. Таке посилення кровообігу може дати вам повністю почервонілий вигляд, чого з нетерпінням чекають багато вагітних жінок.

Що викликає сяйво вагітності?

Коли ви вагітні, ваше тіло змінює вироблення певних гормонів, таких як прогестерон, збільшуючи кількість шкірного сала. Ці гормональні зрушення роблять вашу шкіру яскравіше.

Збільшення кровотоку і додатковий обсяг також роблять вашу шкіру світліше. Під час вагітності у більшості жінок поліпшується кровообіг, що може зробити вашу шкіру більш чистою. Збільшення кровотоку означає, що в ваших кровоносних судинах більше крові, що змушує багатьох жінок здаватися почервонілими. Ви також можете помітити, що ділянки тіла з більш тонкою шкірою, такі як груди, також виглядають почервонілими.

Які саме зміни зовнішнього вигляду можна очікувати під час вагітності?
Сяюча шкіра – не єдина зміна зовнішнього вигляду, якого можна очікувати під час вагітності. Збільшення кровотоку також може привести до того, що вени стануть більш вираженими по всьому тілу. Збільшений об’єм крові робить вени більше і темніше.

Гормони вагітності та деякі вітаміни та мінерали в добавках для вагітних також можуть викликати зміни вашого зовнішнього вигляду.

Особа і шкіра

Ваше обличчя і шкіра буде виглядати почервонілими і блискучими. Збільшений кровотік надає вам більш рум’яний вид, а додатковий прогестерон збільшує вироблення масла.

Катя Осадча під час вагітності виглядає чарівно. Так нещодавно вона розмістила на своїй сторінці в інстаграм фото, де вона з легкому сарафані. Шанувальники відразу оцінили фотографію і написали, що вагітність прикрашає Катю Осадчу.

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.