Чому Лідія Таран не змогла привести Андрія Доманського в ЗАГС: навіть смачні страви не допомогли

Лідія Таран докладала максимум зусиль, щоб в Андрія Доманського була казкове життя. Вона готувала йому смачні страви та завжди догоджала йому.

Чому чоловіки йдуть від красивих жінок? Але це питання немає однозначної відповіді. Але як правило просто з’являється нова, можливо більш молода жінка або почуття остигають. Так буває.

Як колись зізнався Андрій Доманський – його перша дружина Юлія була ідеальною жінкою і він її дуже любив і хотів, щоб вона перебувала завжди поруч. Хоча треба віддати належне Андрій не був і до цього обділений увагою інших дівчат.
Прожили у шлюбі Андрій і Юлія 10 років.

Але потім Андрій захопився іншою – телеведучої Лідією Таран.
Знайомство їх відбулося на вечірці. Але як зізнався Андрій Доманський, Лідія Таран йому подобалася і до цього. І хоча в цей час у Андрія Доманського народилася дочка, ця подія все одно не утримало його від першої дружини і він пішов до Лідії Таран.

Та й сама Лідія Таран наполягала на розлученні його з Юлею. Заради Лідії Таран Андрій Доманський пішов від першої дружини і став жити з Лідією в цивільному шлюбі. Лідія Таран докладала максимум зусиль, щоб у Андрія Доманського була казкова життя. Вона готувала йому смачні страви і завжди догоджала йому.

Потім у них народилася дочка. Однак ні смачні страви, ні народження дочки не змогли посприяти, щоб Андрій Доманський зареєстрував свій шлюб з Лідією Таран в РАГСі. Вони продовжували жити разом, подорожували, Андрій навіть познайомив Лідію з його сином. Однак на подив оточуючих їх гаржданскій шлюб розпався.

Просто у Андрія Доманського з’явилася нова любов – режисер проекту “Мій зможе “. Але найцікавіше, що Андрій Доманський пішов від Лідії Таран коли їх дочки з Лідії Таран було рівно стільки років, як і його синові від першої дружини, коли він пішов від них.

Схожі статті

Завалялося трохи фаршу: показую, що я приготувала з нього на вечерю. Картопляна запіканка з м’ясом і сиром

Картопляна запіканка з фаршем смакує всім без винятку. Соковитий м'ясний фарш, картопляне пюре і сирна скоринка чудово поєднуються. Навіть гарнір готувати немає потреби.

Просто розгортаю 8 штук крабових паличок і збираю закусочний торт: повна тарілка. Яскраво, смачно, святково

Закусочний торт-салат за цим рецептом виходить неймовірно ніжним, смачним і оригінально виглядає. Готується він дуже просто, всього з трьох інгредієнтів.

Якщо готую котлети з курки, то тільки так і не інакше. Соковиті курячі котлети: правильний рецепт на обід

Курячі котлетки виходять досить м'якими та ніжними, а готуються дуже швидко! Для приготування цієї страви вам знадобиться трошки часу і мінімальна кількість продуктів.