(Фото) Як виглядає 63 річна мама Потапа: чарівна блондинка

Author name 12 Вересня 2021 в 08:09

Поділитися статтею

Потап з мамою
Потап з мамою

Людмилі Анатолівні – мами Потапа – 63 роки та виглядає вона чудово. У неї відмінна фігура і виглядає Людмила Анатоліївна на 15 років молодша за свій вік.

Всіх шанувальників Потапа і Насті Каменських завжди цікавило як виглядають їхні родичі, особливо мами.

Нещодавно Потап і Настя Каменських чудово провели час в Хорватії. Вони були там в романтичну подорож і найголовніше не одні. Потап і Настя взяли з собою найближчих для них людей. Це подружка Аня і дві мами: Лідія Петрівна і Людмила Анатоліївна.

Звичайно Настя Каменських частенько розміщує фотографії мами на своїй сторінці в інстаграм, ось фото свекрухи там немає. Настя Каменських розповіла, що вона виросла в родині, де теплі відносини між батьками та дітьми. Тому Настя побажала, щоб все цінували своїх батьків. І найголовніше любили та оберігали один одного.

На фотографії видно Настю Каменських, Потапа і їх мами. Людмилі Анатолівні – мами Потапа – 63 роки та виглядає вона чудово. У неї відмінна фігура і виглядає Людмила Анатоліївна на 15 років молодша за свій вік. Прогулянка по вулицях Коміжа, Хорватія їй сподобалася. Вона одягла білий джинсовий комбінезон, майку, кеди і яскраву акцентну жовту сумочку.

Настя і Потап з мамами

Побачивши цю фотографію в соціальних мережах, шанувальники Насті Каменських і Потапа прийшли в захват. Вони написали, що обидві мами виглядають прекрасно – просто чудо. Вони обидві дуже молодо виглядають. Також шанувальники подякували Настю Каменських, що вона радує їх таким фотографіями про свою сім’ю і сім’ї Потапа.
А як вам виглядають обидві мами?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею