(Фото) Лесю Никитюк – випхали з літака: як зірка їздить на свої концерти!

Author name 12 Вересня 2021 в 10:09

Поділитися статтею

Леся Никитюк
Леся Никитюк

На цій фотографії в жартівливому (напевно) вигляді Леся Никитюк показала як вона виходить з літака – її хтось випихає з нього!

Як люди добираються до місця призначення? По різному. Одні пішки, інші на автомашині, деякі поїздом, автобусом або якщо необхідно швидко – то літаком.

А як представники шоу-бізнесу добираються на свої концерти в різні міста України? Теж по-різному. Якщо є час і графік концертів не сильно стиснуті, то вони не поспішаючи їдуть автобусом зі своєю командою і декораціями.

Іноді команда і декорації заздалегідь направляються до місця майбутнього концерту. А потім вже зірки приїжджають на автомобілі. Однак якщо часу в обріз і потрібно швидко приїхати та брати участь в концерті, то представники шоу-бізнесу використовують літак. Це в залежності від того, наскільки їм дозволяють фінанси.

Як правило, потрібно швидко переміститися з одного міста в інший і на це немає часу. Літаком – швидко, зручно і найголовніше політ в ньому не так вимотує, як на машині або поїзді, а тим більше автобусі.

Леся Никитюк, для поїздок на свої концерти, також використовує літак. Бувають і курйозні ситуації, а також і гуморні.

Так нещодавно Леся Никитюк розмістила на своїй сторінці в інстаграм незвичайну і смішну фотографію. На ній показано як вона виходить з літака.

Як підписала це фото сама Леся Никитюк: що все бачать як модні дівчата сідають в літак, але ніхто не бачив як вони виходять з літака.

І насправді мало хто бачив як по прильоту зірки виходять з приватного літака.
На цій фотографії в жартівливому (напевно) вигляді Леся Никитюк показала як вона виходить з літака – її хтось випихає з нього!

А ви як думаєте – Лесю Никитюк і справді випхали з літака або це прикол?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею