(Відео) Дмитро Комаров на екзотичному пакистанському весіллі

Так нещодавно Дмитро Комаров побував в Пакистані. Особливо йому було жарко в пустелі Тар. Там живуть 12 мільйонів осіб.

Дмитро Комаров завжди радує глядачів і своїх шанувальників цікавими фотографіями та відео його поїздок в усі точки світу.

У ці місця навряд чи потраплять наші туристи, тому, що іноді це небезпечно, а іноді далеко і про них ніхто не знає і навіть не здогадується. Дмитро Комаров завжди показує нам якийсь різносторонній і незвичайний, а іноді можна пояснити з логічної точки зору може бути наша планета.

Так нещодавно Дмитро Комаров побував в Пакистані. Особливо йому було жарко в пустелі Тар. Там живуть 12 мільйонів осіб. Як вони там живуть, чим займаються і чому їх не тягне переїхати в довколишні міста? Там свій світ і він відрізняється від міської суєти і його менталітету.

Люди живуть в пустелі як жили багато століть їх предки і живуть вони по тім же традиціям.
Вони своєрідно веселяться, одружуються і це їх земля – фантастична пустеля і неймовірна природа.

З Дмитром Комаровим ми відкриваємо для себе новий світ, який до цього не знали.
Там, в пакистанській пустелі Дмитро Комаров побував на місцевому весіллі. Він побачив як наречений під пакистанським сонцем виконує два дні ритуали перш ніж зіграти весілля.

Дмитро Комаров дізнався, що наречений тільки сьогодні побачить перший раз в житті свою наречену і майбутню дружину. Для нього його суджену вибрали його батьки. Правильно це чи ні, але так робили всі їхні предки. Наречений гордий тим, що у нього такі гарні туфлі. Але в цій пустелі йому жарко в них. І коли з’явилася хвилинка вільна він у затінку зняв туфлі та вирішив трохи відпочити.

Дмитро Комаров показав, також чим його пригощали на весіллі і яке і найголовніше з кого йому готували незвичайне блюдо.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.