(Фото) Як виглядали в школі зірки шоу-бізнесу: Леся Никитюк, Дорофєєва, Michelle Andrade і Катерина Кухар

Author name 12 Вересня 2021 в 16:09

Поділитися статтею

Вам буде цікаво – адже всі тодішні школярі ніж те схожі один на одного. Можливо не тільки шкільною формою, а й посмішкою і безпосереднім поглядом.

Більшість з нас любить згадувати свої молоді роки. Це правильно, адже хочеться доторкнутися хоч на час до тих часів коли ви були молодими. Особливо згадується школа та інститутські роки.

Це був незабутній час. Туди б повернутися зараз!

Ви напевно пам’ятаєте як ззаду вас сидів на парті ваш однокласник, з яким ви подобалися і він періодично, щоб звернути на себе увагу, смикав вас за кіски.

Ви звичайно сердилися, але водночас вам було приємно, що на вас хоч і таким чином звертають увагу.
А як на перервах ви бігали в шкільний буфет або грали з подружками в коридорах школи або перед школою – пам’ятаєте?
Дівчатка пам’ятають скакалки, а хлопчаки футбол.

Нічого не чуже і представникам шоу-бізнесу в цьому житті. Адже вони такі ж, як і ви. Вони також вчилися в школі і їх також смикали за коси однокласники.
Як виглядають ваші кумири – зірки шоу-бізнесу зараз, ви знаєте. А як вони виглядали в шкільні роки, мало хто з вас знає. До того ж як правило таких старих шкільних фотографій мало, та й не всі зірки їх розміщують на своїх сторінках в інстаграм.

Але цю проблему можна вирішити: подивіться нижче раритетні фото Леся Никитюк, Дорофєєва, Michelle Andrade і Катерина Кухар коли вони вчилися в школі.

Вам буде цікаво – адже всі тодішні школярі ніж те схожі один на одного. Можливо не тільки шкільною формою, а й посмішкою і безпосереднім поглядом.

Леся Никитюк
Надя Дорофєєва
Michelle Andrade
Катерина Кухар

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею