Історія любові Лідії Таран та Андрія Доманського

Author name 13 Вересня 2021 в 13:09

Поділитися статтею

Лідія Таран, Андрій Доманський та їхня дочка
Лідія Таран, Андрій Доманський та їхня дочка

Життя внесло свої корективи. Лідія Таран згадує, що вона неправильно жила всі ці роки з Анрієм Доманським.

Лідія Таран та Андрій Доманський прожили разом п’ять років. Після того як вони розлучилися, в телевізійних колах люди говорили, що це неправильно і так не повинно бути!

Тоді Андрій Доманський розповів, що він просто пішов від Лідії Таран. Ця новина стала для їхніх колег як грім серед ясного неба. Адже люди думали, що якщо вони обидва працюють в одній сфері – то та інтереси у них однакові та це здавалося б повинно сприяти міцну сім’ю. Однак все не, так, як виявилося, на перший погляд.

Лідія Таран та Андрій Доманський

Життя внесло свої корективи. Лідія Таран згадує, що вона неправильно жила всі ці роки з Анрієм Доманським. Адже у свої 32 роки вона отримала стусан, який змусив її усвідомити, що життя з Андрієм Доманським, яку вона всі ці роки будувала – зазнала краху.

Після того як вони розійшлися, Лідія Таран схудла на 9 кг. Адже всі вважали їх ідеальною сім’єю. Вони обидва працювали на ниві шоу-бізнесу і треба сказати плідно працювали. А потім Лідія зрозуміла, що все зруйнувалося. Вони щороку їздили на лижний курорт і там каталися на лижах, а дочку залишали бабусі. Це стало традицією. Але в останній рік Андрій Доманський раптом сказав, що не поїде кататися на лижах.

Тільки потім вона зрозуміла, що в Андрія з’явилася інша жінка. Як згодом виявилося він пішов до іншої жінки коли їх дочки і його синові від першої дружини було однаково років.

Ніщо його не зупинило вже два рази та найцікавіше, що тривалість цього періоду однаковий.

Лідія Таран вдячна йому за те, що у нього є її улюблена дочка. Вони з дочкою спілкуються як справжні подружки та дуже люблять один одного.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею