Як виглядає чоловік Алли Мазур і його біографія (Фото)

Як зробили припущення ЗМІ і її шанувальники, швидше за все це і є її чоловік, від якого в Алли Мазур син.

Роберт Опаленик – виходець із Закарпаття. Він закінчив факультет журналістики. Однак він дуже сумнівається, що для того, щоб отримати цю професію необхідно вчитися п’ять років.

Робер переконаний, що потрібно отримати конкретну природну або гуманітарну спеціальність і тільки потім вивчати журналістику.

Як згадує свої молоді роки Роберт Опаленик, у них в Закарпатті була кімнатна антена і за допомогою неї можна було в той час дивитися румунські, чеські й угорські канали.

Напевно тому у нього і з’явився інтерес до журналістики. Як говорить сам Роберт Опаленик – для журналіста найголовніше це репутація, об’єктивність і щоб читачі йому довіряли. У цьому весь секрет успішного журналіста.

Глядачів і шанувальників Алли Мазур завжди цікавило питання хто є батьком її дитини. Алла Мазур, яка є популярною телеведучою ТСН на каналі “1 + 1”, довгий час замовчувала, хто батько її дитини.

Алла Мазур та Роберт Опаленик (на фото праворуч)

На це питання вона відповідала завжди так, що у дитини є батько. Він любить його і завжди про нього піклується. Також, Алла Мазур додає, що син носить його прізвище.

Однак шанувальники помітили, що Алла Мазур з’являлася на світських заходах з одним і тим же чоловіком. Цим чоловіком, є її колега – Роберт Опаленик.

Як зробили припущення ЗМІ і її шанувальники, швидше за все це і є її чоловік, від якого в Алли Мазур син.
Всі помітили, що у них зовсім недружні стосунки. І до того ж син дуже схожий на Роберта Опаленика.

Інсайдерська інформація свідчить: Роберт Опаленик – це найталановитіший і успішний журналіст із Закарпаття.
Починаючи з 2009 року він головний редактор випуску новин на телеканалі “1 + 1”.

Хоча журналіст весь час за кадром, але він значно впливає на випуск новин на каналі.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.