(Відео) Дмитро Комаров – пакистанська сім’я зсередини: у чоловіка три дружини або в сім’ї – 50 дітей

Нещодавно Дмитро Комаров розмістив на своїй сторінці в інстаграм захопливе відео. Він прийшов в пакистанську сім'ю.

Дмитро Комаров показує світ, який ви не побачите самі. Ті місця, де він буває і подорожує, можуть бути не тільки цікаві та красиві, але і небезпечні. Однак, завдяки своєму досвіду і винахідливості, а також тактовності, Дмитру Комарову вдається донести до нас всі нюанси життя.

Це непросто, але зате як багато всього можна побачити в його репортажах і дізнатися для себе нового, що відбувається у віддалених куточках світу.

Дмитро Комаров

Нещодавно Дмитро Комаров розмістив на своїй сторінці в інстаграм захопливе відео. Він прийшов в пакистанську сім’ю. У мусульманських країнах дуже складно знімати побут, особливо в родині де багато дружин у чоловіка. Тим більше неймовірно важко домовлятися про таких знімання.

Ви можете побачити, як живе звичайна пакистанська сім’я, де чоловік має три дружини, або сім’я у якій 50 дітей. Як у пісні з кінофільму “Кавказька полонянка” – якби я був султан і мав трьох дружин, то був би оточений потрійний красою. Так і в цій пакистанської сім’ї, куди прийшов Дмитро Комаров, чоловік оточений потрійний красою.

Тут в Пакистані Дмитро Комаров багато зрозумів і переосмислив своє життя. Це самобутня країна, тут старовинні традиції, які живуть вже кілька століть.

Ніхто не збирається їх змінювати та люди ревно дотримуються традицій.

Подивіться це відео і побачите яка цікава робота у Дмитра Комарова. Він з любов’ю і трепетно ставитися до своєї роботи та до того ж дуже відповідально.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.