(Фото) Олена Шоптенко в Парижі: строгий дрес код і чарівна посмішка!

Це для Олени Шоптенко було знаковим заходом. Вона і зараз шкодує, що не змогла на нього потрапити.

Нещодавно Олена Шоптенко розмістила на своїй сторінці в інстаграм фото. Та вона ще восени 2019 року побувала в Парижі.
Тепер Олена Шоптенко згадує як це було і про що вона шкодує, що не зробила. На фотографії Олена Шоптенко в строгому костюмі – вона дотримувалася дрес коду. І як завжди в Олени Шоптенко чарівна посмішка.

Тоді Олена Шоптенко вперше була на паризькому Тижні моди. Для неї це була як казка! Вона в той час боялася спізнитися на прямий ефір @ tanci1plus1. І тому не побачила шоу Le Défilé L ‘Oréal Paris, яке буває щороку в цей час.

Це для Олени Шоптенко було знаковим заходом. Вона і зараз шкодує, що не змогла на нього потрапити. там були присутні амбасадор бренду з різних держав і світові зірки в ім’я головного маніфесту @lorealparis “Because, you’re worth it”.

З того самого моменту Олена Шоптенко завжди стежить за заходами @lorealparis в рамках паризького Тижня Моди. А у 2021 році це було особливо запам’ятовується. Організатори цього шоу хотіли підтримати програму запобігання домагань в громадських місцях. Все це проходило на Площі прав людини.

Найцікавіше, що там був танцювальні пари, які рухами та своєю пластикою несли важливий меседж. І в цьому була особлива вагомість цього шоу.
Олена Шоптенко мріє все-таки потрапити на це щорічне шоу. Адже всі жінки цього заслуговують!

А ви б хотіли потрапити в Париж, не тільки на шоу?

Схожі статті

Кращий за Київський торт! І смак збалансованіший, і готується легше: улюблений торт моєї сім’ї на бісквіті

Щоб подати до чаю смачний торт, не обов'язково розвозити велике приготування. Достатньо всього кількох інгредієнтів і фруктів. Сьогодні ми підготували простий рецепт бісквітного торта з фруктами.

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!