(Відео) Олена Шоптенко у танцювальному дуеті під час прибирання будинку: хто гідний партнер?

Author name 30 Жовтня 2021 в 09:10

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Олена Шоптенко весело та в настрої прибирає вдома. У партнери вона обрала пилотяг. До того ж Олена Шоптенко робить це у танці. Ось такий танцювальний дует!

Як ви робите прибирання вдома? І найголовніше з яким настроєм? Іноді люди не дуже радіють колись, прибирають будинки. Як вони кажуть – це невдячне, а вимушене заняття. Хоча деяким прибирання приносить задоволення. Найголовніший настрій!

А як прибирають удома представники шоу-бізнесу? Деякі взагалі самі не прибирають, це робить за них прислуга або прибиральниця.
Іншим зіркам подобається прибирати.

Так нещодавно Олена Шоптенко розмістила на своїй сторінці в інстаграмі веселе відео. Там вона весело та в настрої прибирає вдома. У партнери вона обрала пилотяг. До того ж Олена Шоптенко робить це у танці. Ось такий танцювальний дует!

Олена Шоптенко

Як підписала під відео Олена ШОптенко, вона знайшла того, хто склав їй дует. І це гідний партнер – пилотяг.
Олена Шоптенко сказала, що мають багато спільного. Олена та пилотяг мають турбо режим. Видно, що Альоні Шоптенко подобається прибирати вдома. До того ж вона одночасно тренується і наводить чистоту.

З таким партнером прибирання у неї багато часу не триває, — зізнається Олена Шоптенко. Ви тільки подивіться як елегантно та весело танцює Олена Шоптенко. Відразу здіймається настрій. Як завжди, на обличчі в Олени Шотенко чарівна посмішка. Все ж таки коли жінка в настрої від неї виходить позитивна енергія.

А ви як наводите збирання у себе вдома? Напевно співаєте чи танцюєте?

Якщо ні, то постарайтеся наслідувати приклад Олени Шоптенко. Пісня, танці та відмінний настрій, прибирання це не завада!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею