Що входить до райдера Світлани Лободи і чому співачка не стирає шкарпетки (Відео)

Author name 6 Листопада 2021 в 12:11

Поділитися статтею

Світлана Лобода та Маша Єфросиніна
Світлана Лобода та Маша Єфросиніна

Як сказала зірка, вона носить лише певної фірми шкарпетки та ніколи їх не стирає. Вона просто використані шкарпетки викидає.

Маша Єфросиніна взяла інтерв’ю у Світлани Лободи. Одним із ключових питань, які вона поставила співачці, це було питання про три ключові пункти в райдері Світлани Лободи.

Як розповіла Світлана Лобода, насамперед має бути зволожувач повітря та шкарпетки. Хоча це звучить смішно, але Світлана Лобода наполягає на тому, щоб шкарпетки були включені. Маша Єфросиніна здивувалася пункту про шкарпетки перепитала Світлану Лободу, навіщо їй шкарпетки. Як сказала зірка, вона носить лише певної фірми шкарпетки та ніколи їх не стирає.

Світлана Лобода

Вона просто використані шкарпетки викидає. Наступне, що має входити до райдера Світлани Лободи – це різного роду чаї. Особливо співачка любить чорний чай із м’ятою. Цей чай співачка використовує так: перед концертом вона п’є чорний чай, щоб підбадьоритися, після концерту чай із м’ятою, щоб заспокоїтися. Маша Єфросиніна після такої відповіді зніяковіла, бо на інтерв’ю зі Світланою Лободою вона їй запропонувала зелений чай.

Про Світлану Лободу та про її життя, а також професійну діяльність ходять легенди. Однак, як розповіла сама Світлана Лобода – найчастіше це не відповідає дійсності.

У Світлани Лободи є хороша помічниця, адміністратор Люда, яка розв’язує всі питання, у тому числі та що має входити до райдера співачки.
Як сказала Світлан Лобода, їй дуже пощастило, що має такий адміністратор як Людочка.
Ще дуже багато співачка розповіла про себе та відповіла на цікаві запитання Маші Єфросініної.

Все це можна побачити на відео нижче.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею