Худенька на підборах: молоду Пугачову мало не переплутали з Орбакайте – ніжно пригорнулася до Галкіна

Author name 15 Листопада 2021 в 16:11

Поділитися статтею

Скільки заробляє Галкін?
Скільки заробляє Галкін?

Алла Борисівна Пугачова вміє дивувати. Для багатьох є величезною загадкою, як можна виглядати так круто та молодо, розмінявши восьмий десяток. Секрет краси Алли Пугачової – у простоті та безтурботній старості.

Якщо ви стежили за творчістю артистки в ті роки, коли вона збирала цілі стадіони, то, напевно, знаєте, що її образ асоціювався з товстенькими ніжками, начосом на голові і чорною сукнею-балахоном. Ніхто й подумати не міг, що ставши бабусею, вона так яскраво сяятиме, наче фотомодель.

Алла Борисівна Пугачова рідко показує шанувальникам своє обличчя

Можливо, саме через такий поважний вік вона не дуже довіряє соціальним мережам, і намагається не часто там з’являтися. То її молодий і більш просунутий чоловік Максим Галкін нерідко хвалиться мільйонної аудиторії, яка ж у нього чудова родина.

Наприклад, напередодні він опублікував фото на повний зріст зі своєю дружиною. Багато Аллу не з першого разу впізнали, а коли зрозуміли, що це та сама Примадонна – оторопіла.

Колись популярна співачка виглядає як фотомодель, якій не більше 30 років – струнка, худа. Спочатку всі вирішили, що це Христина – адже обличчя дуже рівне і підтягнуте.

https://www.instagram.com/p/CWTE26bsHqm/?utm_medium=copy_link

Несподівано добре! Ми стали чимось схожі!, – написала фітнес-блогер Аніта Цой

Яка красуня, наша Алла), – пише Марина Газманова

Максиме, ви такий молодець, продовжуєте молодість дружині!, – пише користувач з ником lana_medvedeva1982

Також у коментарях написали свої компліменти Микола Басков, Денис Клявер, Ігор Гуляєв, Аліка Смєхова, Юліана Караулова та інші.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею