(Підбірка фото) Новий аутфіт Лілії Ребрик захопив її шанувальників

Author name 15 Листопада 2021 в 16:11

Поділитися статтею

41-річна Лілія Ребрик відверто зізналася як вона сьогодні працює
41-річна Лілія Ребрик відверто зізналася як вона сьогодні працює

Артистка віддає перевагу гарним вбранням і має чим повчитися. Лілія Ребрик, також публікує на своїй сторінці в інстаграм у яких вбраннях вона ходить вдома.

Лілія Ребрик, яка є популярною та талановитою телеведучою, періодично балує своїх шанувальників ефектним чином. Це стосується не лише ранкових ефірів, а й у побуті.

Лілією Ребрик було створено власну колекцію одягу у колаборації з українським брендом.
Артистка віддає перевагу гарним вбранням і має чим повчитися. Лілія Ребрік, також публікує на своїй сторінці в інстаграм у яких вбраннях вона ходить вдома.

Також телеведуча розповідає, що вона категорично відкидає.
Її порадами користуються багато модниць і шанувальниць. Так Лілія Ребрик розповіла, що вона ніколи не одягає вдома халат. Вона вважає, що халат – це символ стурбованої жінки. Хоча вона відразу обмовляється, що це її суто особиста думка. Найголовніше для неї в одязі, щоб вона радувала її та підіймала настрій.

Як правило, Лілія Ребрик ходить удома зазвичай у сорочці. Ходить вона вдома без шкарпеток. Якщо підлога тепла, то без шкарпеток, якщо прохолодно, то просто одягає капці, але теж без шкарпеток.

Нещодавно Лілія Ребрик розмістила на своїй сторінці в інстаграмі добірку фото, де вона одягнена на кшталт як у Європі, можна навіть сказати з англійськими нотками. Лілія Ребрик написала під фото, що необов’язково їхати до Європи, щоб побачити класні та старовинні місця. І будинки їх можна знайти.

Шанувальники після її фотографій написали, що цей аутфіт їй дуже личить. Вона просто чарівна!

А як вам нове вбрання Лілії Ребрик? Ви б такий носили?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею