(Відео) Слідами місіонерів: унікальні зйомки Дмитра Комарова з Еквадору

Author name 20 Листопада 2021 в 14:11

Поділитися статтею

Дмитро Комаров та індіанці племені ваорані
Дмитро Комаров та індіанці племені ваорані

Експедиція Комарова розшукала у диких джунглях Еквадору племена, що народилися в лісі, які у 1950-70 роках із зовнішнім світом не контактували взагалі.

Дмитро Комаров показує в режимі реального часу повсякденне життя абсолютно дикого племені. Це одна з найексклюзивніших знімань в Еквадорі, представлена мандрівником.

Нам відкриється інший світ, інша реальність, про яку ніхто не здогадувався.
Повсякденне життя племені, багатьом з нас здасться жорстокістю, а для них – звичайне повсякденне полювання із застосуванням отрути кураре.

Експедиція Комарова розшукала у диких джунглях Еквадору племена, що народилися в лісі, які у 1950-70-х роках із зовнішнім світом не контактували взагалі. Одним із законів племені закликав вбивати всіх, хто ступає на їхню землю.

Члени експедиції Дмитра Комарова

Однак, завдяки місіонерам, які намагалися звернути їх у християнство і трагічним обставинам, що склалися, вони змушені були зв’язатися із зовнішнім світом.
“Племена, які ми розшукали – каже мандрівник – це дуже показовий приклад того, як може відбуватися еволюція у прискореному темпі. Ці люди здійснили стрибок від кам’яного віку до автомобілів та смартфонів за своє життя, а не за мільйони років”.

На тлі цивілізованого племені ваорані, яке частково намагається бути туристичним та сучаснішим, залишилися групи тагаєрі та тароменані – абсолютно неконтактні, які зацікавили провідного “Світ навиворіт”.

Дмитро Комаров обіцяє показати нам такі кадри із життя племен, які й у страшному сні не можуть наснитися. До яких жоден телевізійник не здогадався.

Навіть він, досвідчений мандрівник, отримав найсильніші враження від побаченого та почутого. І це все відбувається у наші дні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею