(Відео) Сімейна фотосесія Лілії Ребрик із чоловіком та дочками: шанувальники у захваті!

Author name 24 Листопада 2021 в 15:11

Поділитися статтею

Лілія Ребрик та її сім'я показала святкове дозвілля
Лілія Ребрик та її сім’я показала святкове дозвілля

Лілія Ребрик, яка є популярною та талановитою українською телеведучою, нещодавно розмістила в інстаграм на своїй сторінці нові яскраві фотографії, де вона з чоловіком та дітьми.

Як звичайні люди виховують своїх дітей? Хто як, все залежить від того, як їх виховали батьки та передали та свою любов і навички.

А як виховують своїх дітей представники шоу-бізнесу? Те саме, з тією лише різницею, що в них менше часу на виховання дітей. Вони не завжди можуть дозволити собі тривалий час перебувати вдома. Адже треба бути на роботі, концертах чи тривалих відрядженнях.

Лілія Ребрик, яка є популярною та талановитою українською телеведучою, нещодавно розмістила в інстаграм на своїй сторінці нові яскраві фотографії, де вона з чоловіком та дітьми. Телеведуча часто ділиться зворушливими фото своєї сім’ї. У фотосесії беруть участь усі: її чоловік Андрій Дикий та дві прекрасні доньки.

Лілія Ребрик

На представленому в соціальних мережах відео можна бачити якісь взаємини в сім’ї. Коли дивишся це фотографії виникає відчуття радості спокою. Це сім’я з якою слід брати приклад. Якщо подружжя має вільну хвилинку часу, то вони її проводять зі своїми доньками.

На відео видно, що скрізь є поцілунки в сім’ї. Як зізналася сама Лілія Ребрик, потрібно обов’язково цілувати своїх дітей та чоловіка. Навіть якщо вони цього і не заслуговують. Якщо ви виявлятимете любов до своїх дітей, то вони обов’язково виростуть успішними та впевненими в собі.

Шанувальники Лілії Ребрик після перегляду відео та фотографій відписалися у коментарях. Вони написали, що це прекрасна сім’я, яка заслуговує на повагу. Вони разом раді за те, яка сім’я у Лілії Ребрик.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею