(Фото) Куди хоче “зникнути” Олена Шоптенко після танцювального сезону: танцівниця розкрила секрет!

Author name 25 Листопада 2021 в 13:11

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Олена Шоптенко радиться у соціальних мережах, де можна під Києвом відпочити, щоб ніхто не знав зі ЗМІ та не заважав їй.

Олена Шоптенко мріє після закінчення танцювального сезону кудись поїхати відпочити в Україні. Вона хоче на кілька днів “зникнути” з виду ЗМІ та громадськості, а також шанувальників.

Тому Олена Шоптенко радиться у соціальних мережах, де можна під Києвом відпочити, щоб ніхто не знав зі ЗМІ та не заважав їй.

Таке запитання Олена Шоптенко нещодавно поставила шанувальникам на своїй сторінці в інстаграм. Як завжди, вона має чудовий вигляд і в неї на обличчі чарівна посмішка, яка зачаровує. На дальньому плані фотографії помітні дрова, які підготовлені на зиму.

Хореограф часто вражає своїх шанувальників та глядачів трендовим чином. Іноді вона одягає топ та джинси. Особливо Олена Шоптенко любить молочний топ та сині джинси.

Олена Шоптенко, яка є відомою українською талановитою танцівницею, активно веде соціальні мережі, зокрема інстаграм. Вона на своїй сторінці розміщує цікаві фотографії зі свого життя, фото із сином і просто як вона проводить день. Майже у всіх своїх постах Олена Шоптенко бажає всім чудового дня і найголовніше посміхатися трохи більше. Це робить життя кращим.

А від такої чарівної посмішки, яка є в Олени Шоптенко, багато шанувальників захоплюються. Вона їх надихає. Шанувальники завжди залишають свої коментарі під фотографіями чи відео, які розміщує Олена Шоптенко. Вони пишуть, що хореограф має чудовий вигляд і як завжди прекрасна.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею