(Відео) Рецепт приготування “Львівського сирника” від Марічки Падалко: спробуйте – не пошкодуєте!

Author name 26 Листопада 2021 в 14:11

Поділитися статтею

Марічка Падалко
Марічка Падалко

Марічка Падалко любить готувати та дивувати родину та шанувальників незвичайними стравами. Так нещодавно Марічка Падалко на своїй сторінці в інстаграм розмістила відео, де вона готує “Львівський сирник”.

Багато домогосподарок вигадують самостійно рецепти для того, щоб порадувати своїх ближніх. Звичайно можна взяти свої “старі” рецепти та щось приготувати, але справжня господиня тим і відрізняється, що вона тішить своїх домашніх чимось новеньким.

А як готують смачні страви представники шоу-бізнесу?
Залежно від часу, який вони не завжди є. Деякі у постійних роз’їздах чи на роботі та приходять додому лише пізно ввечері. А коли випадає вільний час у вихідні дні, то природно хочеться відпочити. Почитати книгу, посидіти з сім’єю біля телевізора або зайти до соціальних мереж.

Так само зайнята і Марічка Падалко. Вона постійно на роботі та вільного часу практично немає. Однак ведуча любить готувати та дивувати родину та шанувальників незвичайними стравами.

Марічка Падалко

Так нещодавно Марічка Падалко на своїй сторінці в інстаграм розмістила відео, де вона готує “Львівський сирник”.
Виходить у неї це чудово і можна тільки в неї повчитися.
Як це Марічка Падалко робить дізнатися її рецепт, ви зможете, якщо подивіться відео нижче.

Для інформації:

Марічка Падалко, яка є талановитою українською ведучою на каналі “1+1”, може смішити своїх шанувальників. Вона може влаштовувати дивакуваті танці. Нещодавно ведуча долучилася до потрібної справи. Вона брала участь у флешмобі для збору коштів. Ці кошти необхідні обладнання Національному інститутові серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Успіхів вам у приготуванні смакота і гарного настрою!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею