(Фото) Лілія Ребрик здивувала шанувальників своїми ногами: Анастасія Волочкова – відпочиває!

Author name 28 Листопада 2021 в 09:11

Поділитися статтею

Лілія Ребрик просто проходячи повз красивий будинок, позує з високо піднятою ногою у професійній розтяжці!

Цілеспрямованість Лілії Ребрик не перестає захоплювати шанувальників. Безліч талантів та захоплень характеризує колишню спортсменку.

Опубліковані у соціальній мережі кадри з неймовірною розтяжкою підтверджують, що харизматична Лілія заслужено має звання майстра спорту зі спортивної гімнастики. Вона постійно ділиться з читачами кадрами зі свого щасливого сімейного життя.

Сьогодні у популярної актриси та телеведучої грайливий настрій, який підтверджують життєрадісні знімки. На них Лілія Ребрик, просто проходячи повз гарний будинок, позує з високо піднятою ногою у професійній розтяжці!

Образ, створений за допомогою речей, що чудово підходять один одному, надихає на відмінний настрій. Стильні блакитні джинси, білий теплий светр і кросівки в тон створюють прекрасний осінній образ. Модне пальто неймовірного зеленого відтінку доповнює елегантну цибулю.

Лілія підписала блискучі, вдалі знімки питанням, які плани у фоловерів. Вона своєю чергою впевнено рухається до вихідних днів. Оскільки Лілія постійно публікує фотографії щасливого сімейного життя з чоловіком Андрієм Диким та двома прекрасними дочками, можна припустити, що вихідні вона проведе з улюбленою родиною.

Практично щодня ми спостерігаємо, як актриса ділиться своїми переживаннями та настроями в Instagram. Остання публікація свідчить, що колишніх спортсменів немає. Лілія Ребрик пам’ятає про спортивне минуле та регулярно займається, про що демонструє феноменальна розтяжка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею