(Фото) Як швидко ростуть діти: Катя Осадча показала чарівного малюка

Author name 4 Грудня 2021 в 14:12

Поділитися статтею

Катя Осадча
Катя Осадча

Шанувальники Каті Осадчої одразу відписалися на це фото. Один написав, що мама не часто буває з малюком і тому не одразу помітила як він швидко виріс.

Всі мами люблять своїх дітей, особливо коли вони маленькі та такі потішні. Представники шоу-бізнесу за родом своєї роботи не часто бувають зі своїми маленькими та навіть великими дітьми.

Катя Осадча як любляча мама не може намилуватися своїм синочком. Вона намагається йому приділяти більше часу, попри завантаженість у роботі.

Коли Каті Осадчій терміново потрібно поїхати по роботі, її чоловік Юрій Горбунов виступає в ролі: не вусатий нянь. Так нещодавно він написав на своїй сторінці в інстаграм. Він годує малюка без Каті Осадчої та це у нього непогано виходить.

Нещодавно Катя Осадча розмістила у соціальних мережах чергову фотографію, де вона з маленьким сином. Він уже підріс і мама написала, що так швидко зростають діти. Хоча навіть коли малюк виростить для своїх батьків, він завжди залишатиметься маленькою дитиною.
На цій фотографії Катя Осадча виглядає щасливою та умиротвореною. Вона чуттєво обіймає малюка і навіть із її очей прозирає щастя.

Шанувальники Каті Осадчої одразу відписалися на це фото. Один написав, що мама нечасто буває з малюком і тому не одразу помітила, як він швидко виріс. Проте всі бажають малюкові та Каті Осадчої здоров’я та мамі бути більше з дитиною. Майже всім сподобалося це миле та ніжне фото. Деякі правда порадили Каті Осадчій згадати такі слова, що кажуть у народі: швидко ростуть лише сусідські діти.

А як ви вважаєте? Вам сподобалося фото Каті Осадчої з її малюком? Правда, миле?

View this post on Instagram

A post shared by Katya Osadcha (@kosadcha)

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею