(Підбірка фото) Дмитро Комаров в Андах – Еквадор: барвисті та незабутні кадри

Author name 4 Грудня 2021 в 16:12

Поділитися статтею

Дмитро Комаров в Андах
Дмитро Комаров в Андах

Деяким речам і як ставитись один до одного у звичайних представників гірських Анд можна лише повчитися.

Дмитро Комаров завжди радує своїх шанувальників новими фотографіями та відео. Він побував у багатьох загублених куточках планети та разом із ним там побували віртуально та багато його шанувальників та глядачів.

Ці незабутні відчуття Дмитро Комаров передав і своїм глядачам. Вони з цікавістю чекають на наступну його подорож, щоб відкрити для себе черговий куточок світу.

Так недавно Дмитро Комаров розмістив на своїй сторінці в інстаграмі неймовірні по красі фотографії його подорожі в еквадорських Андах. Він з подивом представив глядачам, що означає бути хлопчиськом їхнього гірського Еквадору. Це означає, що вони не їздять велосипедами, а з дитинства освоюють ламу.

Хлопчики з дитинства ходять з щоками, що обгоріли під гірськими променями сонця. Адже живуть вони на висоті 4000 метрів над рівнем океану. Потім хлопчаки освоюють майстерність ковбоїв, навчилися приборкувати биків. Це для них звичайна справа. Як констатує Дмитро Комаров, він знову побачив абсолютно інший світ, який разюче відрізняється від нашого.

Дмитро Комаров познайомився з простими людьми та майже всі до нього посміхалися і добре ставилися. Це екзотичні кадри для нас, але для місцевих людей, які мешкають в Андах – це звичайне життя. Тут немає місця дрібним чварам і пліткам, кожен зайнятий своєю справою і потрібно виживати в цих суворих горах.

Деяким речам і як ставитись один до одного у звичайних представників гірських Анд можна лише повчитися.

https://www.instagram.com/p/CXBkIdHNkeJ/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею