“Нулівка”: Леся Нікітюк показала фото у літній маєчці на відпочинку

Author name 8 Грудня 2021 в 22:12

Поділитися статтею

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Телеведуча Леся Нікітюк знаменита своїми довгими ногами, але обсягом в області грудей вона похвалитися не може.

Тим не менш, маленький обсяг бюсту не є проблемою для Нікітюк, і вона зовсім не соромиться, що змушена носити перший розмір. Навпаки, останнім часом вона поводиться більш відкрито та впевнено.

Наприклад, зараз зірка Нового каналу на відпочинку, і вона може дозволити ходити пляжем без спідньої білизни. Про це говорять її фотографії, які публікуються у соціальних мережах.

Так, на останній фотопідбірці зірка українського телебачення та найочікуваніша гостя всіх корпоративів одягла блискучий літній топ із акцентом на декольте. Незважаючи на те, що форми в області погруддя у неї не такі видатні, як хотілося б, Леся Іванівна цього не приховує і викладає фотографії навіть великим планом.

Слід додати, що своїм сильним боком Нікітюк вважає саме довгі ноги. Так уже склалося, що у шкільні роки дівчинку дражнили через її зростання, проте коли вона виросла, оцінила свою особливість не як недолік, а як перевагу. Тим не менш, струнка фігура дозволяє Лесі Іванівні одягати будь-який, навіть найсміливіший одяг для фотосесій і хвалитися своїм тілом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею