(Фото) Катя Осадча та Юрій Горбунов телепортувалися у теплу осінь: де вони зараз перебувають?

Author name 13 Грудня 2021 в 14:12

Поділитися статтею

Катя Осадча та Юрій Горбунов
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Нещодавно Катя Осадча розмістила на своїй сторінці в інстаграм кілька фото, на яких вони з Юрієм Горбуновим відпочивають у Римі. Вони щасливо дивляться на об’єктив і у них все чудово.

Які бувають традиції у різних звичайних людей і чим вони відрізняються від традицій представників шоубізнесу?
Так, нічим! Вони такі ж люди, як і ми з вами, і багато хто з них просто хоче відпочити після тривалого трудового дня, тижня або місяця.

Звичайно, відпочивають всі в різних місцях, залежно від фінансових можливостей кожної сім’ї. У цей дощовий час хочеться поїхати кудись на південь до теплого моря або океану. У деяких зірок є традиції зустрічати Новий рік на березі океану та вранці викупатися у його теплих водах. Але перш ніж настане Новий рік представники шоубізнесу за традицією їздять до Парижа або у Флоренцію.

Зараз в Італії тепла осінь і про це чудово знають Катя Осадча та Юрій Горбунов.
У них також є традиції – це вічне місто Рим. Там вони влаштували собі римські канікули. І телепортувалися з України, де вже холодно в теплу осінь – до Італії

Нещодавно Катя Осадча розмістила на своїй сторінці в інстаграм кілька фото, на яких вони з Юрієм Горбуновим відпочивають у Римі. Вони щасливо дивляться на об’єктив і у них все чудово. Одягнені Катя Осадча та Юрій Горбунов без нічого і чудово почуваються в Італії. Римські канікули – вдалися!

Шанувальники Каті Осадчої та Юрія Горбунова по-доброму позаздрили їм, що вони змогли вирватися на кілька днів до Італії та повернутися в теплу осінь.

А як вам така телепортація? Чи хотіли б ви телепортуватися на кілька днів до Риму?

View this post on Instagram

A post shared by Katya Osadcha (@kosadcha)

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею