Ентоні Хопкінс: “Вірте мені, старому дурню. Спрацювало в моєму житті спрацює і у вашому!”: спробуйте – все вийде

Шаман сказав: "Робіть рови. Треба рити рови дощу". "Але ж дощу немає". "Треба рити рови, і дощ прийде".

Як втілити свою мрію у життя? А як це зробити, якщо ви знаходитесь у скрутному становищі та не знаєте що робити. А до того ж не знаєте, за що утримувати свою сім’ю і на що купувати ліки?

Це важкі питання, і не всі люди можуть упоратися з безнадійною ситуацією. Те, чого вас навчали у школі, училищі, технікумі чи інституті – не діє.

Раціональне мислення, на яке ви орієнтувалися, не дає вам засобів для існування. Як не розгубити останні краплі оптимізму і не скотитися у прірву? Адже багато людей можуть опинитися в такій ситуації, що може допомогти їм?
Віра!

Про неї говорить і великий актор Ентоні Хопкінс. Вчитайтеся у його слова у назві цієї статті.

Ентоні Хопкінс зі своїм котом

Прочитайте наприкінці цієї статті його мова дослівно в пості в інстаграм, який він написав.
Ентоні Хопкінс звертається до людей на всій планеті, яким нелегко зараз у житті. Він робить це від щирого серця і хоче просто допомогти кожному. Можливо, коли ви прочитаєте його промову, то у вас буде впевненість у своїх силах і ви зрозумієте, що віра вам допоможе. Як це зробити і як віра допомогла Ентоні Хопкінсу – ви дізнаєтеся з його промови.

Коли ви прочитаєте рядки, які написав Ентоні Хопкінс – уважно вдумайтеся і приміряйте їх до себе. Подумайте, що ви хочете ще в цьому житті та дійте, вірячи в те, що все вийде.

Як радить Ентоні Хопкінс – не відкладайте нічого на завтра, завтра не існує. Живіть сьогодні та втілюйте свою мрію з вірою сьогодні. Треба рити рови для води, навіть коли не йде дощ!

Схожі статті

Новий рецепт нереально смачної запіканки: потрібна печінка, яйця та овочі. Сім’я завжди просить добавку!

Печінкова запіканка з овочами стане відмінною альтернативою ковбасі на бутерброд і гарним варіантом закуски на святковий стіл. Якщо ви ще не куштували цю страву, то рекомендуємо спробувати!

Рецепт єврейської страви я трохи переробила під себе — всі у захваті: макарони з гречкою й грибами

Кулінари розповіли, що є така традиційна єврейська страва, що має назву варнічкес. Але з урахуванням смаків наших українських їдоків її рецепт трохи переробили.

І торта не треба! Шоколадний пиріг на воді та без яєць: ділюсь перевіреним пісним рецептом за лічені хвилини

Попри свій досить бюджетний склад, пиріг виходить смачним і ніжним, тому вартий уваги. Готується ця випічка неймовірно просто. Спробуйте, вам обов'язково сподобається!