(Підбірка фото) Новорічне вбрання Олени Шоптенко: яке воно?

Author name 28 Грудня 2021 в 15:12

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Після того, як Альона Шоптенко розмітила цю добірку фото, то багато її шанувальників написали, що вона дуже гарненька. І вдало обрала сукню.

Скоро Новий 2022 рік, всі до нього готуються і з нетерпінням чекають.
Звісно, крім святкового столу, кожна господиня хоче здивувати гостей нарядом. Це важливо. На Новий рік усі мають виглядати красиво та радісно.

А настрій насамперед формує одяг. Як ви підберете вбрання і як зреагує на нього ваша друга половинка, а також гості, багато що залежить. Свято вдалося, — говоритимуть усі, дивіться якась гарна господиня. І звичайно ви коли це будете чути, то ще сильніше пурхатимете від столу до кухні та приносити все нові та нові смачні страви та міцні напої.

Представники шоубізнесу також готуються до святкування Нового року. Звичайно, є частина зірок, які будуть виступати на корпоративі або на телебаченні та радувати нас. Але є й такі, що зустрінуть Новий рік у родинному колі. Як вони будуть одягнені та що за вбрання обирають на цей рік Тигра?

Нещодавно Олена Шоптенко розмістила на своїй сторінці в інстаграм добірку фотографій, де вона в ошатній і незвичайно гарній сукні, яка їй дуже пасує. Як написала під фото сама Олена Шоптенко, нещодавно вона мала День народження, а ось скоро вона святкуватиме Новий рік.

Після того, як Альона Шоптенко розмітила цю добірку фото, то багато її шанувальників написали, що вона дуже гарненька. І вдало обрала сукню. Чи буде Олена Шоптенко у цій сукні на Новий рік – невідомо, але як судити з її намірів, то, мабуть – так!

https://www.instagram.com/p/CYBMuDCNrey/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею