(Відео) Камалія піснею “На Різдво” щиро привітала всіх з Різдвом

Author name 6 Січня 2022 в 12:01

Поділитися статтею

Камалія
Камалія

Як співає Камалі у пісні, потрібно дочекатися увечері, коли зійде перша зірка і загадати бажання. Адже на Різдво те, що ви загадаєте, завжди збувається.

Пройшов Новий рік, настає Святий вечір, а потім і Різдво.

6 січня 2022 року Святий вечір. Всі до нього готуються, і на святковому столі буде 12 страв. У людей піднятий настрій і всі вітають одне одного.

Представники шоубізнесу також не залишилися осторонь. Кожен по своєму привітав своїх шанувальників та просто глядачів. Це були сердечні привітання і всі бажали доброго щастя та гарного настрою.

Ви напевно теж готуєтеся у Святому вечорі та діти понесуть кутю своїм батькам, бабусям та дідусям. Це домашнє свято. За столом будуть близькі вам люди та ви згадаєте також своїх родичів.

Камалія також привітала всіх з Різдвом. І зробила вона це піснею “На Різдво”.
Як співає Камалі у пісні, потрібно дочекатися увечері, коли зійде перша зірка і загадати бажання. Адже на Різдво те, що ви загадаєте, завжди збувається. Коли загадуєш бажання, потрібно бути обережним у виборі бажань. І ніколи не шкодуй про те, що загадав.
Камалія всіх вітає з Різдвом!

Камалія

Після того як цей виступ був розміщений у соціальній мережі, багато шанувальників відписалися. Вони написали, що Камалія має чудовий вигляд та добре виконала пісню “На Різдво”. Інші привітали і саму Камалію з Різдвом.

Цю пісню приємно слухати на Святий вечір та на Різдво, особливо у виконанні чарівної та талановитої Камалії.

Натисніть на білий трикутник, щоб перейти до інстаграму і прослухати пісню.

https://www.instagram.com/p/CYWyVazh4t4/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею