(Підбірка фото) Як Лілія Ребрик із сім’єю та батьками проводить час у рідних місцях

Author name 8 Січня 2022 в 08:01

Поділитися статтею

Лілія Ребрик із сім'єю
Лілія Ребрик із сім’єю

Лілія Ребрик розмістила на своїй сторінці в інстаграм, як вона проводить час у рідних місцях. Адже вона із сім’єю приїхала після Нового року до своїх батьків.

Після Нового року деякі вирушили на відпочинок у теплі краї – на море чи океан. Люди вибирають подорож залежно від свого фінансового стану. Деякі поїхали до Мексики чи Туреччини, інші на Мальдівські острови чи Грецію.

Є категорія представників шоубізнесу, які вважають за краще відпочивати на лижних курортах. Покататися на лижах, насолодитися природою та вдихнути свіже гірське повітря – це мрія багатьох.

Нещодавно Лілія Ребрик розмістила на своїй сторінці в інстаграм, як вона проводить час у рідних місцях. Адже вона із сім’єю приїхала після Нового року до своїх батьків. Згадала як мама готує та відчула запахи з кухні, які пам’ятала ще з дитинства.
Потім вони всією сім’єю і батьки покаталися на ковзанах.

А нещодавно вирішили відвідати пам’ятки рідних місць. Це незабутнє відчуття побувати у тих місцях, де минули молоді роки. Тому вони обрали такі місця, щоб самим усе згадати та заодно показати своїм дітям красу рідних місць.

Взяли вони з собою ще свого четвероного друга. Як написала Лілія Ребрик, вони ходять скрізь, оглядають околиці і їдять і дихають свіжим повітрям. Діти дуже задоволені, а батьки теж, тому що у них з’явилася нагода погуляти зі своїми онуками, поспілкуватися з донькою та її чоловіком. Ці фотографії подивилися шанувальники Лілії Ребрик та пораділи за їхню дружну родину. А пам’ятні фото, звичайно вони залишать батькам.

Як вам рідні місця Лілія Ребрик?

https://www.instagram.com/p/CYb6qz9KGaK/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею