(Фото) Влад Яма з дружиною показали мови на пляжі в Майамі: дізнаєтесь хто друга пара?

Author name 9 Січня 2022 в 08:01

Поділитися статтею

Влад Яма з дружиною та друзями
Влад Яма з дружиною та друзями

На фотографії, яку Влад Яма розмістив на своїй сторінці в інстаграмі дві подружні пари. Як ви думаєте, хто друга пара? Чи можете визначити?

Як ви зустріли Різдво та де? Звичайно кожен по-різному. Одні відвідали своїх батьків як Марічка Падалко, або покаталися на санчатах із дочкою та чоловіком.

Інші зустрічали та відсвяткували Різдво у колі друзів та родичів. Треті можливі на корпоративі. Представники шоубізнесу після завзятої та тривалої роботи відпочивали також у різних місцях, у тому числі у теплих країнах або на гірськолижному курорті. Все залежить від фінансових можливостей. Це завжди так було і напевно буде. Ну і звичайно від того, що комусь подобається сніг або тепле море.

Нещодавно Влад Яма розмістив на своїй сторінці інстаграм цікаве барвисте фото як вони з дружиною показували мови на пляжі в Маямі, Флорида США. Це незабутнє видовище! Але вони там були на фотографії не самі.

Як написав сам Влад Яма під фото: у них спочатку була запланована зустріч із кумом, потім покупка у супермаркеті. Далі подружжя хотіло розпакувати свої п’ять валіз і піти відпочивати. Проте перед цим вирішили зайти на пів години на пляж у Маямі. І потім Влад Яма згадав, що поруч є одна прекрасна сім’я. І на подив вона виявилася майже поряд.

Поговорили, склали, плани, як проводитимуть разом відпустку. Їхні діти також поспілкувалися. І тут їм спало на думку зробити фото з мовами. Ось така зустріч!

На фотографії, яку Влад Яма розмістив на своїй сторінці в інстаграмі дві подружні пари. Як ви думаєте, хто друга пара? Чи можете визначити?

https://www.instagram.com/p/CYek802luqw/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею