(Відео) Пригода Камалії в Лапландії: довелося залишати готель через балкон

Author name 11 Січня 2022 в 11:01

Поділитися статтею

Камалія з чоловіком та дітьми
Камалія з чоловіком та дітьми

Подорож до Лапландії була з пригодами. Коли сім’я вже збиралася їхати, то виявили, що двері в їхній номер заблоковані, а це була година дня.

Різні бувають ситуації у відпустці. Багато хто знає це і ставиться до них, як правило, спокійно. Ви потрапляли в смішні чи курйозні ситуації, коли їхали, поверталися з відпустки, чи просто мешкали в готелі?

Нещодавно Камалі разом із сім’єю побувала у Лапландії. Вони вирішили там відпочити та подивитися місцеві визначні пам’ятки. До того ж діти дуже хотіли побачити цю снігову країну, про яку написано так багато цікавих казок.

Проте подорож до Лапландії була з пригодами.
Коли сім’я вже збиралася їхати, то виявили, що двері в їхній номер заблоковані, а це була година дня.

Двері у номері заблоковані

Приїхало таксі та Камалі із сім’єю хотіли вже їхати до аеропорту, але не змогли вийти з номера. Як сказала сама Камалія, їм пощастило, що їхній номер на першому поверсі та сім’я наважилася вийти через балкон. На вулиці температура мінус 25, а відчувається як мінус 31 градус. Сім’я щасливо вибралася через балкон і сіла в таксі.

https://www.instagram.com/p/CYj59foBrFx/

Явно Лапландія не хотіла відпускати Камалію із сім’єю.
Однак на цьому їхні пригоди не скінчилися. Як констатує Камалія – відпочинок їй та її сім’ї сподобався. Але ще була одна ложка дьогтю в бочці з медом. Коли вони летіли додому до Києва, у них було 7 валіз, але витримали випробування польотом лише дві. У всіх інших, відірвані ручки, коліщатка і проломлений сам корпус валіз.

https://www.instagram.com/p/CYkGIAohZjp/

Камалія тепер усім рекомендуватиме валізи, які витримали політ.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею