(Підбірка фото) Як Катя Осадча та Юрій Горбунов відпочивають у Таїланді

Author name 11 Січня 2022 в 14:01

Поділитися статтею

Катя Осадча із сином
Катя Осадча із сином

Юрій Горбунов та Катя Осадча поїхали відпочивати після свят до Таїланду. Тепле море, сліпучо-білий пісок і неймовірно яскраве сонце.

Пройшли свята: Новий рік та Різдво. Люди відпочили, а дехто навіть утомився відпочивати за ці дні. Хоча інші можуть сказати, що відпочивати ніколи не втомлюєшся. Кожен відпочиває у міру своїх інтересів і, звичайно, фінансових можливостей.

Представники шоу-бізнесу на славу попрацювали на Новий рік та Різдво. Вони нас веселили і робили так, щоб усі свята пройшли чудово. Багато зірок після свят поїхали відпочивати з України на закордонні гірськолижні курорти. Так наприклад Камалі з сім’єю вирішили відпочити в Лапландії і показати дітям країну, звідки вийшло багато казок про зиму. Щоправда, на відпочинку у Камалії була пригода. Вони не змогли вибратися зі свого номера, коли вже потрібно було сідати в таксі і їхати в аеропорт. Проте все скінчилося добре.

Влад Яма вирішив відпочити з сім’єю у Мексиці і зараз лежить на пляжі та засмагає.

Лілія Ребрик вирішила відвідати свої рідні місця в Україні та побувати у батьків. Там вони разом готували смачні страви та згадували як раніше святкувала родина Новий рік.

А Юрій Горбунов та Катя Осадча поїхали відпочивати після свят до Таїланду. Тепле море, сліпучо-білий пісок і неймовірно яскраве сонце.
Вони там відпочивають сім’єю. Нещодавно Юрій Горбунов та Катя Осадча на своїй сторінці в інстаграмі розмістили кожен барвисті фотографії з їхнього відпочинку.

https://www.instagram.com/p/CYlHAQsJdvp/

Як написала сама Катя Осадча, вона відпочиває і якщо є поруч діти, як у неї, то у вас зайвих кілограмів не буде! Це правда, діти не дадуть просто поспати до обіду, коли поряд є така краса і тепле море.

https://www.instagram.com/p/CYlHZIwBQNY/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею