Ані Лорак та Тіна Кароль – хто стане головною співачкою України?

Author name 17 Січня 2022 в 17:01

Поділитися статтею

Ані Лорак та Тіна Кароль
Ані Лорак та Тіна Кароль

Аналітики шоубізнесу констатують, що Ані Лорак користується популярністю в Україні, а Тіна Кароль втрачає статус “головної співачки країни”.

У шоубізнесі існують певні думки щодо різних провідних співачок України. Ці думки можуть відрізнятися від переваг їх шанувальників та глядачів. Окремо глядачі обговорюють українських зірок, які виїжджають на концерти до Росії чи навіть там уже живуть та займаються творчістю.

Нещодавно Ані Лорак повідомила, що вона планує провести 3 концерти в Україні. Одна частина людей нашій країні негативно сприйняла цю ідею, інша зраділа поверненню співачки на Батьківщину після відсутності 7 років.

Ані Лорак

https://www.youtube.com/watch?v=9vpEfYfkz-Q

Деякі оглядачі шоубізнесу вважають, що українські зірки є серйозним приводом для занепокоєння. Річ у тім, коли Ані Лорак будувала свою кар’єру в Москві, в Україні з’явилися нові талановиті співачки. Так Тіна Кароль претендує називатися однією з найкращих співачок у нашій країні. Тому її шанувальники ставлять собі питання: “Чи варто їй турбуватися, якщо повернеться Україна Ані Лорак?”

Цікава доля цих співачок. Тіна Кароль народилася в Магаданській області, Росії, а живе та працює в Україні. А Ані Лорак народилася в Чернівецькій області, Україна, а живе та працює нині в Росії.

Тіна Кароль

Деякі експерти шоубізнесу вважають, що інформація Ані Лорак про 3 концерти в Україні є пробною кулею. Далі, якщо все буде нормально, то Ані Лорак зможе виступити у Палаці спорту у Києві чи дати серію концертів у Палаці “Україна”.

Як прогнозує Олександр Ягольник, який є композитором та продюсером, Ані Лорак, у кожному місті збиратиме повну залу і навряд чи хтось зриватиме її концерти.

https://www.youtube.com/watch?v=_wdnAOtuP14

Інші аналітики шоубізнесу також констатують, що Ані Лорак користується популярністю в Україні, а Тіна Кароль втрачає статус “головної співачки країни”.

https://www.youtube.com/watch?v=FSJEG7jxQJY

А яка ваша думка?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею