Ані Лорак та Тіна Кароль – хто стане головною співачкою України?

Аналітики шоубізнесу констатують, що Ані Лорак користується популярністю в Україні, а Тіна Кароль втрачає статус "головної співачки країни".

У шоубізнесі існують певні думки щодо різних провідних співачок України. Ці думки можуть відрізнятися від переваг їх шанувальників та глядачів. Окремо глядачі обговорюють українських зірок, які виїжджають на концерти до Росії чи навіть там уже живуть та займаються творчістю.

Нещодавно Ані Лорак повідомила, що вона планує провести 3 концерти в Україні. Одна частина людей нашій країні негативно сприйняла цю ідею, інша зраділа поверненню співачки на Батьківщину після відсутності 7 років.

Ані Лорак

Деякі оглядачі шоубізнесу вважають, що українські зірки є серйозним приводом для занепокоєння. Річ у тім, коли Ані Лорак будувала свою кар’єру в Москві, в Україні з’явилися нові талановиті співачки. Так Тіна Кароль претендує називатися однією з найкращих співачок у нашій країні. Тому її шанувальники ставлять собі питання: “Чи варто їй турбуватися, якщо повернеться Україна Ані Лорак?”

Цікава доля цих співачок. Тіна Кароль народилася в Магаданській області, Росії, а живе та працює в Україні. А Ані Лорак народилася в Чернівецькій області, Україна, а живе та працює нині в Росії.

Тіна Кароль

Деякі експерти шоубізнесу вважають, що інформація Ані Лорак про 3 концерти в Україні є пробною кулею. Далі, якщо все буде нормально, то Ані Лорак зможе виступити у Палаці спорту у Києві чи дати серію концертів у Палаці “Україна”.

Як прогнозує Олександр Ягольник, який є композитором та продюсером, Ані Лорак, у кожному місті збиратиме повну залу і навряд чи хтось зриватиме її концерти.

Інші аналітики шоубізнесу також констатують, що Ані Лорак користується популярністю в Україні, а Тіна Кароль втрачає статус “головної співачки країни”.

А яка ваша думка?

Популярне

Схожі статті

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.