(Відео) Ліза Галкіна отримала подарунок на Водохреща: красива та незвичайна дублянка

Author name 19 Січня 2022 в 12:01

Поділитися статтею

Ліза Галкіна
Ліза Галкіна

Максим Галкін розмістив на своїй сторінці інстаграм гарне відео. У ньому Ліза Галкіна в надзвичайно красивій дублянці.

Усі люблять подарунки, але діти їх люблять більше, ніж дорослі. Кожна дитина має заповітну мрію – подарунок, який він хоче отримувати до чергового свята. Особливо малюки люблять отримувати подарунки на Новий рік під ялинку.

Вони зранку біжать до ялинки та заглядають під ялинку і шукають свій подарунок. Ці подарунки звичайно кладуть заздалегідь їхні батьки, бабусі та дідусі, а також родичі. Але діти все одно гадають, що це їм приніс на Новий рік Дід мороз. А якщо ви ще й вгадали з подарунком, то радості та захоплення немає меж. А батьки ще кажуть, що обов’язково вони отримають подарунок до наступного свята, якщо слухатимуть старших. І малюки замислюються над цим. І звичайно, намагаються бути слухняними, щоб отримати черговий подарунок.

Ліза Галкіна

Нещодавно Максим Галкін розмістив на своїй сторінці інстаграм гарне відео. У ньому Ліза Галкіна в надзвичайно красивій дублянці. Вона їй дуже йде і дівчинка із захопленням крутиться і показує як вона виглядає. Видно, що Ліза слухалася батьків та родичів і тому на Водохреще їй подарували дублянку.

Після того, як Максим Галкін розмістив це відео в соціальних мережах – посипалися на його адресу та на адресу Лізи компліменти. Багато шанувальників Лізи написали у своїх постах, що це дуже вдалий покрій і в цій дублянці Ліза Галкіна прямо красуня! Інші констатували, що Ліза у дублянці як справжня принцеса з казки.
А як ви вважаєте?

https://www.instagram.com/p/CY6COh5FWYr/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею