Заповіт Леоніда Куравльова: хто отримає нерухомість та гроші

Author name 31 Січня 2022 в 13:01

Поділитися статтею

Леонід Куравльов
Леонід Куравльов

Леонід Куравльов мав 5 кімнатну квартиру, яка знаходиться в центральному районі Москви, а також дача в Підмосков’ї.

Актором Леонідом Куравльовим було складено заповіт. У ньому вказується, що всю нерухомість та гроші він залишив дітям.

Талановитий кіноактор Леонід Куравльов пішов із життя 30 січня 2022 року. Він ніби відчував, що незабаром піде з життя і тому заздалегідь склав заповіт. Все, що Леонід Куравльов нажив протягом свого життя, більш ніж на 100 000 000 рублів він заповів своїм рідним. Леонід Куравльов мав 5 кімнатну квартиру, яка знаходиться в центральному районі Москви, а також дача в Підмосков’ї. Леонід Куравльов заповів нерухомість у рівних частках його синові та дочці. Гроші актор також розділив порівну між дочкою і сином.

Леонід Куравльов

Пішов з життя талановитий актор Леонід Куравльов у 85 років.
Він тривалий час перебував у клініці, а останні дні жив у московському хоспісі.
Громадяни колишнього Радянського Союзу полюбили актора Леоніда Куравльова за його незабутні ролі у фільмі: “Афоня”, “Сімнадцять миттєвостей весни”, “Іван Васильович змінює професію”. Його висловлювання після кожного фільму, що вийшов у прокат, люди розбирали на цитати. Леонід Куравльов грав таким чином кожну роль, що навіть роль шахрая у нього виходила чарівною. І це у глядачів викликало усмішку та симпатію. Кіноактор був дуже роботящим і завжди віддавався роботі на всі 100%. Леонід Куравльов міг привернути себе навколишніх.

Як раніше писали ЗМІ, Леонід Куравльов пішов із життя, оскільки захворів на коронавірус. Однак офіційно цей діагноз був не підтверджений. Також засоби масової інформації писали, що здивування викликає тривалість перебування Леоніда Куравльова у лікарні. Туди він надійшов ще 10 січня.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею