(Відео, Фото) Розкутий вигляд Тіни Кароль на сцені, привів у невимовний захват шанувальників!

Author name 18 Лютого 2022 в 14:02

Поділитися статтею

Сукня, в якій була прозора накидка і вишивка представили співачку перед публікою більш розкутою. Співачка із харизмою виконала свої пісні.

Багато зірок шоубізнесу виступають на сцені у нових вбраннях на кожному концерті. Що тільки не зробиш, щоб сподобатися глядачам та шанувальникам!

Тіна Кароль, яка є талановитою та привабливою українською співачкою, здивувала своїх шанувальників та глядачів.
Тіна Кароль розмістила на своїй сторінці інстаграм відео та фото з її новими вбраннями, які її шанувальники високо оцінили.

На концерт вона одягла прозору накидку і маленьке боді, чим привела в неймовірне захоплення шанувальників та глядачів. Тіна Кароль виглядала дуже розкуто та енергійною на сцені.
Співачка перетворилася за допомогою цих нарядів.
Тіна Кароль і раніше блищала на сцені в дизайнерських вбраннях із прозорими вставками, з безліччю каміння або вирізами на стегнах.
Тіні Кароль нема потреби приховувати свою прекрасну фігуру, використовуючи класичні вбрання та костюми одного типажу.

Останній концерт це доводить. Щоб створити належну атмосферу у залі, співачка виступила в новому образі. Здебільшого у її вбранні були присутні чорні тони. Протягом вечора Тіна Кароль змінила кілька нарядів. Наряд з імітацією корсета і вирізом перетворив співачку і створив грайливий лук.

Сукня, в якій була прозора накидка і вишивка представили співачку перед публікою більш розкутою. Співачка із харизмою виконала свої пісні.

А як вам новий аутфіт Тіни Кароль?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею