38-річна Катя Осадча розповіла, що зробить разом Каменських, коли вони повернуться в Україну: “Ніколи не думала”

Author name 11 Травня 2022 в 11:05

Поділитися статтею

Катя Осадча та Настя Каменських
Катя Осадча та Настя Каменських

Нещодавно Катя Осадча щиро привітала Настю Каменських із днем народження. 04.05.2022 року співачці виповнилося 35 років. Вона приймала вітання від шанувальників

У цей важкий час, коли Україна опинилася після 24.02.2022 року, кожному українцю непросто жити. Багато хто виїхав у безпечне місце, інші виїхали навіть за кордон.
Катерина Осадча привітала Настю Каменських із Днем Народження. Настя Каменських разом зі своїм чоловіком Потапом перед подіями 24 лютого 2022 року, що сталися в Україні, поїхала за кордон. Тепер вони перебувають в Іспанії та періодично виїжджають на концерти до країн Європи та США, і поки що не поспішають повертатися.

На свій день народження Настя Каменських на сторінці в інстаграм розповіла, що у неї цього дня було лише одне бажання, яке вона загадала – це, щоб Україна здобула перемогу над російською федерацією. Співачка вірить, що це її бажання справдиться, якщо про нього весь час думати та говорити. І найголовніше треба робити все, щоб наблизити перемогу.

Настя Каменських ніколи не думала, що святкувати ювілей їй доведеться за кордоном та загадувати таке бажання.
Коли Катя Осадча приєдналася у соціальних мережах до привітань Насті Каменських, то ведуча зробила подарунок для Каменських, надіславши якусь кількість грошей для придбання автомобілів для захисників України. Також Катя Осадча додала, що після перемоги вони разом зустрічатимуть, сміятимуться та святкуватимуть перемогу та радітимуть кожному дню.

Українці чудово знають, що наша країна переможе і незабаром. А потім ми відбудуємо зруйновані міста та села та Україна стане ще красивішою, ніж була раніше!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею