38-річна Катя Осадча здивувала шанувальників новим фото з Горбуновим: “Ось така має бути справжня родина” (Фото)

З коханими не розлучайтеся, а якщо довелося розлучитися на якийсь час, завжди пам'ятайте про них і подумки розмовляйте. Думки передаються на відстань як і кохання!

Перші фотографії після повернення додому опублікувала у соціальній мережі популярна телеведуча Катерина Осадча. Після вторгнення Росії в Україну багатьом сім’ям довелося розлучитися. Це ж сталося і з парою Горбунова та Осадчої. Катерина змушена була з дітьми залишити будинок, дружину та виїхати у безпечне місце.

Після кількох місяців розлуки знаменитість приїхала додому та поділилася першими знімками після довгоочікуваної зустрічі з коханим чоловіком. Підпис символічний – ніколи не розлучатися. Про це мріє кожна закохана пара.
Передплатники коментують по-різному. Дехто із сумом говорить про те, що виконання цієї мрії сумнівне і бути разом завжди неможливе, тим більше в такий непростий для України час.

Проте більшість шанувальників зіркової пари захоплюються ними та діляться своїми думками. Зокрема про те, що знаменита сім’я їх надихає, вселяє надію на краще.

На своїй сторінці телеведуча також показала, що їх сад цвіте, все, що було посаджено, вижило і росте далі. Особливо прекрасна сакура.
Катерина повернулася не просто для того, щоб зустрітися з Юрієм Горбуновим, а й у невідкладних справах. Телезірка з початку вторгнення російських окупантів в Україну 24 лютого 2022 займається пошуком втрачених дітей, і не тільки. За допомогою створеного Катериною Осадчою телеграм – каналу “Пошук зниклих” активно розшукуються всі люди, які зникли внаслідок дій агресора.

Схожі статті

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.