74-річна Ніна Матвієнко вийшла на сцену у прозорій сукні: феєричний виступ Тоні Матвієнко та її мами (Фото)

Author name 13 Травня 2022 в 14:05

Поділитися статтею

Ніна Матвієнко
Ніна Матвієнко

Україна багата на таланти, особливо в шоубізнесі. Це наша країна доводить упродовж багатьох років. Ніна Матвієнко одна з талановитих українських зірок

Золотий голос України, Ніна Матвієнко відвідала Німеччину, щоб зустрітися з єдиною донькою Тонею та молодшою онукою. Вони не бачилися від початку подій, що відбулися в Україні 24 лютого 2022 року.

Зустріч рідних людей на вокзалі була дуже зворушлива зі сльозами радості. Цей сентиментальний момент зобразила Антоніна Матвієнко та опублікувала у соціальній мережі відповідний знімок.

У німецькому місті Магдебурзі відбувся феєричний виступ двох талановитих вокалісток, матері та доньки у рамках благодійного заходу.
Народна артистка на сцені виглядала, як завжди, неповторно. Шанувальники відзначили квітучу зовнішність та кристалічний голос 74-річної співачки.

Дочка поділилася в мережі невеликим фотозвітом після виступу. Співачка прокоментувала свої почуття на сцені. Коли бачиш у залі блискучі очі, як зірки у небі, здається, що знову перебуваєш у рідній країні – написала Тоня.

Старша з виконавиць Ніна Матвієнко для концерту підібрала фантастично гарну сукню вільного крою у фіолетовому тоні. Елегантність вбрання підкреслюють прозора тканина, з якої виконано вбрання та тонкі бретельки. Прикрашає сукню традиційна українська вишивка.
Зачіска артистки також в українському стилі, заплетені коси покладені у вигляді вінка.

Ніна Матвієнко відома тим, що не вдається до послуг пластичної хірургії. Проте має кращий вигляд за багатьох своїх ровесників.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею